אנחנו ב"הובלות עם שחר" מציעים שירותי אחסנה ברמה מאוד גבוהה. אנו מציעים שני מוקדי אחסון מובילים. האחד בצפון (בעכו) והשני במרכז (ברמלה). השירותים שלנו כוללים מגוון שירותי לוגיסטיקה מקיפים, תנאי תשלום נוחים (ניתן לשכור מחסן שלם וניתן לשלם רק פר השטח הרצוי) ושורת מחסנים מטופחים ושמורים.

המחסנים שאנחנו מציעים מגיעים בשלל גדלים, עשויים מבטון וכוללים אבטחה סביב השעון. מכאן שאם מבקשים לאחסן ציוד פרטי או עסקי עבור תקופה קצרה או ארוכה, אם מבקשים רק לאחסן או לחלופין גם ליהנות משירותי משיכה מהנמל, מספירת מלאי, או מפריקת מכולה, אנחנו ב"הובלות עם שחר" מציעים מענה מקיף, איכותי וגמיש!

הלקוחות שלנו יודעים שכשהם שוכרים מאתנו שטח אחסון, או מחסן שלם, הם בוחרים באופציה איכותית וכדאית. ראשית כיוון שהמחסנים שלנו עשויים מבטון, כך שאין חשש שטמפרטורה גבוהה תזיק לציוד. כמו כן, המחסנים שלנו מציעים מבחר נרחב של גדלים (יש מחסנים שמציעים 1/2 2 על 1/2 2 מ', יש מחסנים שמציעים 1/2 2 מ' על 6 מ' ויש מחסנים הרבה יותר גדולים – מציעים מאות מטרים), והם מאובטחים באמצעות צוות שמירה ומצלמות אבטחה. מכאן שבין אם בוחרים לשכור שטח לפי הנפח הרצוי ובין אם בוחרים לשכור מחסן שלם, ניתן לבצע התאמה מלאה בין צורך, היצע ותנאי תשלום נוחים. מכאן שרק נותר להחליט איזה מתחם מחסנים רצוי (בעכו או ברמלה) והאם מבקשים לשלב מבחר שירותי לוגיסטיקה מקצועיים.

מבקשים להרוויח באמצעות שירותי אחסון ציוד משרדי לטובת שיפוץ כללי של המשרד? מבקשים לעבור למתחם משרדים יותר קטן כדי לחסוך בהוצאות, אך בו זמנית לשמור את הציוד שאין לו מקום? מבקשים לפתח את העסק עם מוצרים חדשים, אך מבלי לאחסן אותם בעסק עצמו? מחליפים במשרד ריהוט ואת הריהוט הישן מבקשים לאחסן עד שתמצאו לו רוכש שמוכן לשלם מחיר מלא? מוזמנים להכיר את אחד מהשירותים המובילים שלנו: שירותי תכולה משרד. אנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע שירותי אחסון והובלה בתנאים טובים ולצד מחירים הוגנים. יודעים לאחסן ריהוט, מסמכים, מכשירי חשמל, כלי כתיבה, חומר מיתוגי, מגוון מוצרי צריכה וכדומה. פנו אלינו ונשמח להציע לכם את אופציית האחסון המשתלמת ביותר, בהתאם לשורה של שיקולים וצרכים אישיים.
מבקשים לאחסן את הריהוט האהוב בזמן שאינכם שוהים בארץ? מבקשים לאחסן את הריהוט שירשתם מבן משפחה עד שתשפצו אותו? מבקשים למכור ריהוט, כך שצרכים מקום מאורגן עבור אחסון של עשרות יחידות? מבקשים לנצל מבצע מדהים בתחום הרהיטים, אך הבית עדיין בשלבי בנייה? ובכן רבים נעזרים במחסני הבטון שלנו עבור אחסון רהיטים. זו יכולה להיות ספה בודדת ואלו יכולות להיות עשרות מערכות ישיבה. אתם מגדירים צורך ואנחנו מעניקים פתרונות אחסון ברמה מאוד גבוהה. כל זאת לצד מחירים נוחים ותנאי אחסון מובילים, כך שלא מזיקים, עובש או נזקי מים צרכים להדאיג אותכם.
עוברים לגור עם בן/ת הזוג, או בדירה מאובזרת, כך שחלק ניכר מהציוד אינו נחוץ, אך בו זמנית אינכם ממהרים למכור או למסור? מוכרים את הבית לטובת מעבר זמני לחו"ל, אך מבקשים לדעת שברגע שתחזרו הציוד יחכה לכם? מבקשים לערוך שיפוץ רציני בדירה ועל כן נדרש מקום זמני עבור שמירת החפצים האישיים? ובכן אין זה משנה אם מבקשים לאחסן ריהוט מטבח, כלי סניטריה, ביגוד, ספרים, או את הסרוויס הישן של סבתא. אנחנו ב"הובלות עם שחר" מציעים מגוון גדלים של מחסנים שמורים ואיכותיים, לצד שירותי אחסון תכולת דירה ברמה מאוד גבוהה. מי שנעזר בשירותים שלנו, יכול לאתר בקלות היכן מאוחסן אלבום החתונה, או המטען הנוסף של הנייד – בעת הצורך נעזרים בשיטת אחסון שכוללת קטלוג חפצים.

יש לכם עסק שמושתת על רכישה של ציוד רב ומכירה ללקוחות? עסק שמצריך להזמין ציוד, לאסוף את ההזמנה מהנמל, להתעסק עם הזמנות, לאחסן באופן זמני, ובין היתר להכין משלוחים ללקוחות? ובכן לא מעט עסקים בצפון ובמרכז סומכים על המוניטין שהשגנו ביושר ועל הניסיון הרב שרכשנו לאורך השנים בתחום המשלוחים.

אנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע שורה של שירותי לוגיסטיקה משלימים, כמו לדוגמא אחסנה לעסקים, כך שאתם העסקים השונים זוכים להשקיע את הזמן המינימלי ובמקביל להרוויח את המרב. בין היתר אנחנו מושכים הזמנות מהנמל, פורקים מכולות, מעניקים שירותי מלגזה, מקיימים שירותי הפצה לצד שירותי ליקוט, מבצעים שירותי ספירת מלאי וכדומה.

מכאן שבמקום שאתם בעלי העסק תתרוצצו, אנחנו מסדרים עבורכם את הציוד לפי ברקודים, כך שמשימות כגון ספירת מלאי והכנת משלוחים ללקוחות הקצה נעשית באופן יעיל ומסודר. כמו כן, אנו אורזים ללקוח את המשלוח ואף מקפידים לקבל אישורי קבלת משלוח. הכול באופן מסודר, יעיל ומשתלם עסקים.

חדש!
שירותים נוספים לעסקים

אנו החברה המתקדמת והמובילה בשירותי לוגיסטיקה מתקדמים ומציעה ללקוחות שלל פתרונות טכנולוגיים חדשניים. 

מוזמנים להיכנס ולבחון את מגוון השירותים המובילים שאנו מציעים.

השירותים והיתרונות היחסיים שלנו

מאחסנים בלב רגוע ולצד התאמה מלאה

מחפשים שירותי אחסון והובלה? אנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע מגוון שירותי לוגיסטיקה משלימים, ניסיון עשיר, שירות אדיב, מחירים הוגנים, שפע של מחסני בטון בשלל גדלים ושני מוקדי שירות מובילים. מוזמנים להיעזר בניסיון שלנו ולהרוויח מהמוניטין.

יודעים להציע חבילות שירות גמישות בהתאם לצורך ולסייע לכל לקוח למצוא את אופציית האחסון הנכונה ביותר עבורו, אם מבחינת תשלום ואם מבחינת ניהול המלאי וקליטת הזמנות. "הובלות עם שחר" כאן עבורכם – פנו אלינו ותקבלו פרטים נוספים!

אהבתם? שתפו חברים...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp