מעבר דירה זה אף פעם לא דבר קל. מי שעובר לבית חדש חייב לבצע מגוון סידורים כמו רישום הילדים לבתי הספר באזור, הכנת הבית החדש למעבר (ניקיון, תיקונים, חתימה על חוזה מכר או חוזה שכירות), תיאום יום ההובלה ושאר סידורים כמו אריזות, ארגון המרחב, ניקוי הדירה הישנה וכולי.

אם אתם רוצים לבצע את המעבר על הצד הטוב ביותר, יש כמה פעולות שחשוב לבצע:

התכוננו למעבר מבחינה טכנית

וודאו כי המכונית שלכם תקינה עבור ימי המעבר. בזמן שעוברים דירה הנסיעות הן תכופות החל מנסיעות עבור סידורים לקראת המעבר עד לנסיעות הלוך חזור מהדירה הישנה לחדשה. במידה והרכב אינו מניע או שיש בעיה במצבר, הזמינו מצברים עד הבית מחברות שמספקות את השירות כדי לחסוך בזמן ומשאבים. במידה והרכב מקרטע ותקול – הכניסו אותו לטיפול במוסך.

מיינו חפצים ותכננו את המרחב

חשוב לפני יום המעבר למיין חפצים בצורה נכונה, להפטר מחפצים וריהוט מיותר ולארוז נכון כל קופסא. הזמינו קופסאות קרטון מחברות שינוע והובלות ורכשו ציוד אריזה מתאים.

התחילו לארוז את הבית בצורה מסודרת לפי חדרים ולפי חפצים שהשימוש בהם לא תכוף אותם יש לארוז ראשונים. בשלב השני יש לארוז חפצים בשימוש תדיר – אותם יש לארוז אחרונים.

כתבו על כל קופסא מה היא מכילה ולאיזה חדר היא שייכת. הגנו על חפצים שבירים באמצעות עטיפתם בניילון להגנה על כלים שבירים. כתבו את המילה 'שביר' על קופסאות שמכילות כלי בית, חפצי נוי ושאר חפצים שבירים ועדינים.

בחרו חברת הובלה טובה

חברת ההובלה שתבחרו עבור יום המעבר חייבת לביות מקצועיות ואמינה. לצערנו, לא מעטים סיפורי האימה על דיירים שחיכו שעות על גבי שעות למובילים: מה ששיבש את המעבר באופן נוראי.

שימו לב שאתם בוחרים חברת הובלות מקצועית שמספקת שירותים מדויקים ודחופים ויכולה להוביל את הדירה שלכם במקצועיות, כמו גם להוביל ריהוט כבד, כבודה או מכולה, תוך אספקת שירותים כמו העברת חבילות מהיום להיום (זאת במקרה של סידורים שאתם צריכים לעשות בזמן מעבר הדירה).

וודאו כי אנשי המקצוע של החברה מקצועיים, מיומנים ויודעים להתמודד עם כל סוג הובלה – קטנה בינונית או גדולה – בחרו חברה אשר לה פתרונות לכל סיטואציה כמו למשל הובלת פסנתרים או חפצים כבדים מאד, הובלה באמצעות מנופים, התמודדות עם מבנים ללא מעלית וכדומה.

כשאתם בוחרים חברת הובלות מומלץ לבחור כזאת שיש לה פריסה ארצית, שירות לקוחות מקצועי, מערך מכירות שיספק לכם את המחיר הטוב ביותר ועובדים מיומנים אמינים ומקצועיים. בכך הובלת הדירה תעשה על הצד הטוב ביותר.