בין אם מדובר באחסון תכולת דירה למשך שנתיים קדימה, ובין אם מדובר באחסון מקרר למשך חודש ימים, אצלנו ב"הובלות עם שחר" אתם מוזמנים למצוא שירותי אחסון ברמה מאוד גבוהה, לצד שורה של שירותים משלימים שתומכים בעסקים רבים ולצד תנאי אבטחה מקצועיים. אז מדוע לאחסן דווקא אצלנו, אלו שירותים משלימים אנחנו יודעים להעניק על הצד הטוב ביותר, אלו גדלים של מחסנים אנחנו מחזיקים, מתי כלכלי לנצל את השירותים שלנו, מדוע הלקוחות שלנו יודעים שהם יכולים להיות רגועים והיכן אנחנו יושבים? כל זאת ועוד מחכה לכם בפנים!

סוגי מחסנים - הכירו את המחסנים שלנו

יש לנו לקוחות שבוחרים לשכור מחסן פרטי ויש לנו לקוחות שמבקשים לחלוק מחסן. מכאן שניתן לשלם פר מקום אחסון, ניתן לשלם עבור השכרה של מחסן שלם שלם וניתן לשכור פר שטח רצוי במחסן. באופן שכזה כל לקוח זוכה לשלם את המחיר הנוח והנכון ביותר עבורו, בהתאם לשורת דגשים אישיים.

כך למשל ייתכן שלקוח אחד אינו זקוק לסך שטח האחסון שהמחסן מציע, אך הוא עדיין ייבחר לשכור מחסן שלם, וזאת כיוון שהוא מבקש לבקר במחסן לעיתים תקופות וחשוב לו שיהיה מספיק מקום להתהלך בנוחות, וזאת בזמן שסך התכולה מסודרת באופן מרווח. מכאן ששפע אפשרויות האחסון נחשב גדול, כך שכל לקוח זוכה ליהנות מהתאמה מלאה.

הכירו את גדלי המחסנים שאנחנו ב"הובלות עם שחר" מחזיקים:

· מחסן 2 וחצי מ' / 2 וחצי מ' (מחסנים קטנים להשכרה)

· מחסן 2 וחצי מ' / 6 מ' (מחסנים גדולים להשכרה)

· מחסנים ענקים שמציעים מאות מטרים פנויים עבור אחסון.

היתרון היחסי של אמצעי האחסון שלנו - חומריות!

מעבר לעובדה שאנחנו מחזיקים מחסנים שנחשבים מאוד גדולים (כך שבשקט שווה לשקול השכרת מחסן עבור אחסון תכולת דירה שלמה), גם טוב לדעת שאין מדובר בעוד מחסן שעשוי ממתכת, אלא מדובר במחסן שבנוי מבטון, כאשר רק הגג עשוי מאיסכורית, וגם לכך ניתן למצוא שלל יתרונות יחסיים.

העובדה שהמחסן בנוי מבטון מאוד חשובה, במיוחד כאשר מבקשים לאחסן ציוד עדין ורגיש, כגון ריהוט או מלאי של חנות. מעבר לעובדה שבזכות הבטון הציוד נשמר על הצד הטוב ביותר (אין חשש לרטיבות או למזיקים), גם טוב לדעת שאם מבקשים לבקר במחסן באופן תדיר, לא סובלים מחום מעיק שמאפיין את חודשי הקיץ – במחסני בטון הטמפרטורה נשמרת בטווח בטוח גם ללא שימוש במזגן. כמו כן, מחסן שעשוי מבטון נחשב מאוד עמיד ואף העובדה שהגג עשוי מאיסכורית מעניקה שכבת הגנה נוספת, בעיקר מפני רטיבות של גשמים ושריפות. כמו כן, האיסכורית בעלת המבנה הגלי מציעה מבנה חזק במיוחד – נחשבת מאוד עמידה.

לאור כל זאת מרגיע לדעת שאם מבקשים לאחסן ציוד בלב רגוע ולצד תנאים טובים, מחסן שעשוי מבטון מהווה נקודת פתיחה מבטיחה.

הכירו את שירותי האחסון המשלימים שלנו

אנחנו בהובלות עם שחר פועלים בשני מישורים מקבילים ומשלימים. אנחנו מתמחים בתחום ההובלות ואנחנו מתמחים בתחום האחסון. שילוב זה מוביל אותנו להעניק תתי שירותים מיוחדים ומקיפים: שירותי הובלה מהנמל למחסן, השכרת שטח אחסון, שירותים לוגיסטיים כוללים, ושירותי השכרת מחסן פרטי ללקוח.

הרעיון הוא לצד שירותי ההובלה, צי מרשים של משאיות ומבחר עצום של מחסנים להשכרה, אנחנו גם מתמחים במתן שירותי משיכה מהנמל, סידור פריטים לפי קטגוריות רצויות, ליקוט ההזמנות לפי תעודות משלוח, ספירת מלאי, אריזה והכנת משלוח ללקוח הסופי וכדומה, כאשר בין היתר אנחנו מבצעים משלוחים עד לבית הלקוח – כולל אישור קבלת משלוח.

לאור כל זאת יש להבין ששירותי "הובלות עם שחר" מעניקים הרבה ומעבר למתן מענה ממוקד בתחום שירותי אחסון – מעניקים שירותי מיקור חוץ באופן מקיף, כלכלי ושמרוכז במקום אחד!

כמה עולה לשכור מחסן?

רבים מהאנשים מבינים שעבורם הכי נכון לאחסן את הציוד במחסן ייעודי, אך יחד עם זאת חוששים מגובה ההוצאה. פה אנו מבקשים להבהיר שהרבה פעמים מדובר בחלופה כלכלית ביותר. מדוע? ובכן ניתן למצוא לכך שלל סיבות. לצורך הדוגמה ייתכן שבבית העסק אין מספיק מקום עבור האחסון הנחוץ ואילו השכרה של מבנה

נוסף במיקום צמוד אינה ריאלית כלכלית. כמו כן, ייתכן שהצורך זמני, כלומר לא רוצים להתחייב לאורך זמן, כך שמחסנים להשכרה עבור תקופה גמישה מייצרים פתרון נבון. מחפשים סיבה נוספת? ייתכן שניצול המחסן ששייך לבניין עשוי לפתור את הפינה, אך ככול הנראה הציוד לא יישמר בצורה נאותה.

מכאן שהרבה פעמים הפתרון שמציעה האופציה של השכרת מחסן קטן (או גדול) היא אכן האופציה המתבקשת, כך שרק נותר להבין מהו המחיר. מה אם כן עומד מאחורי השכרת מחסן מחיר? ובכן קשה לומר מראש מה המחיר המדויק של השכרת מחסן, ואף אין זה יהיה מקצועי לזרוק באוויר מחירים. מה שכן ניתן לומר שחור על גבי לבן, זה שגובה המחיר של השכרת מחסן תלוי ב5 הפרמטרים הבאים:

שיקולי מיקום בעת בחירת מחסן להשכרה

רבים מהאנשים מוצאים את האופציה של יחידת אחסון להשכרה כאידאלי עבורם, ועל כן מבקשים לממש זאת. עם זאת, אם מבקשים למצוא מקום אחסון להשכרה אידאלי, יש לבחון היתכנות, עלויות וכמובן שגם מיקומים, ופה אנו מבקשים להסביר כיצד בוחרים את המיקום האידאלי ביותר עבור אחסון. היעזרו ב2 השיקולים הבאים:

1. בחינת מטרת האחסון – ראשית יש לבחון מהי מטרת האחסון. כלומר יש לשאול האם מבקשים לאחסן ולשכוח עד למועד שבו תחליטו למשוך בחזרה אה הציוד המאוחסן, או שמא מבקשים לבקר את הציוד/סחורה באופן תדיר. אם התשובה הראשונה נכונה עבורכם, הרי שאין זה באמת משנה היכן ממוקם המחסן, כמובן כל עוד מחיר ההובלה אינו מאוד יקר (בשל המרחק הרב). מצד שני, אם התשובה השנייה נכונה עבורכם, יש לחפש מחסן שממוקם באזור סמוך ושהגישה אליו נוחה, כלומר שהדרך אינה פקוקה בשעות שאליהן מכוונים.

פה נציין שהכוונה שמאחורי ההגדרה "אזור סמוך" אינה בהכרח מתייחסת לכתובת המגורים, וזאת כי לעיתים חשוב שהציוד יהיה מאוחסן בסמוך למשרד (או לסדנת העבודה), לעיתים חשוב שהציוד יהיה מאוחסן בסמוך לנמל שממנו מבקשים למשוך את הסחורה, ולעיתים חשוב שהציוד יהיה מאוחסן בסמוך לקהל היעד שאליו הסחורה עתידה להישלח לאחר שלב האחסון (רלוונטי עבור עסקים שעוסקים ברכישת ומכירת ציוד).

2. דרישות משלימות משירותי האחסון – רבים מסתפקים במחסן שבו רק ניתן לאחסן את הציוד הרצוי, כך שמבחינתם הם רק מבקשים לבחון תנאים, מחירים, רמת אבטחה וכמובן שגם קירבה נוחה. עם זאת, רבים מהלקוחות שלנו גם מחפשים שירותים משלימים – במיוחד לקוחות שמאחסנים ציוד עסקי שמיועד לשילוח.

במקרה זה מוטב למצוא שירותי מחסנים שבין היתר מציעים שירותים לוגיסטיים מקיפים, כלומר המיקום כבר פחות משחק פרמטר מרכזי. פה ניתן למצוא שירותי משיכה מהנמל, שירותי פריקת מכולה, שירותי סידור פריטים לפי קטגוריות מסודרות, אחריות מלאה על המלאי (כולל ביטוח כמובן), ליקוט הזמנה בהתאם לתעודות משלוח, הכנת משלוחים ואפילו ביצוע משלוחים לאינספור יעדים (משלוחים גדולים וקטנים), כולל הקפדה על אישור קבלת משלוח. הנקודה היא שלא כל חברת אחסון יודעת להציע רובד משמעותי שכזה, ועל כן אנחנו מזמינים אותכם ליישר קו: אנחנו בחברת "הובלות עם שחר" בין היתר מתמחים בכול מה שנוגע לשירותי לוגיסטיקה משלימה – מציעים שירותי מחסן לוגיסטי להשכרה!

מחסנים להשכרה במרכז ובצפון

אנחנו ב"הובלות עם שחר" גאים להציע שני מוקדי אחסון מתקדמים, איכותיים ושיודעים להציע שירותי לוגיסטיקה נוספים. אנו מציעים מחסנים להשכרה במרכז, לצד מחסנים להשכרה בצפון – ברמלה ובעכו. ברמלה אנחנו יושבים באזור התעשייה נשר, ואילו בעכו אנחנו יושבים במילרות מזרח. בשני היעדים מחכים לכם מחסנים להשכרה איכותיים, מאורגנים, מאובטחים ושמציעים מבחר נרחב של גדלים, כך שניתן לאחסן בנוחות תכולה של בית גדול, ובמקביל רק כמה מחשבים. אז איזה מיקום יותר מתאים עבורכם? עברו על שני הפרמטרים שציינו ותקבלו החלטה מושכחלת.

14 סיבות לבחור במחסנים להשכרה מבית "הובלות עם שחר"

מדוע רבים בוחרים במחסנים להשכרה מבית "הובלות עם שחר"? קבלו 14 סיבות מנצחות!

 1.  אחסון בצפון ובמרכז הארץ – מציעים שני מוקדים אחסון מקצועיים. אחד בצפון ואחד במרכז: בעכו וברמלה.
 2. מחזיקים ברישיון עסק – רישיון עסק מאפשר להיות רגועים שסך המחסנים שלנו וסך האזור התפעולי עומדים בתקנים המחמירים ביותר של מכבי האש. מעבר לעובדה שמדובר במעטפת נוספת של הגנה, גם מדובר בביטחון שהעסק לא ייסגר במפתיע, רק כיוון שלא עבר ביקורת.
 3.  שירות לקוחות אדיב ויעיל – אנחנו ב"הובלות עם שחר" לא רק מתמחים בכול מה שנוגע לשירותי לוגיסטיקה משלימים, אלא גם מקפידים על יחסי אנוש. אנחנו זמינים עבור כל שאלה, תמיד נכונים לייעץ לגבי אופציית האחסון הכי מתאימה ויודעים להציע חבילות אחסון מותאמות אישית.
 4.  מציעים שירותי אחסון ארוכי וקצרי טווח – אתם מחליטים לכמה זמן מבקשים לאחסן, אין זה משנה אם מדובר בשבוע או בשנה.
 5.  מבחר שירותי לוגיסטיקה משלימים – כפי שכבר ציינו, מעבר לשירותי אחסון מתקדמים, אנחנו גםפ יודעים להציע שלל שירותים משלימים ברמה מאוד גבוהה. מכאן שאין צורך להתעסק עם קטלוג הסחורה, ספירת מלאי, הכנת משלוחים, אריזה ואפילו אין צורך לוודא מול הלקוח שהמשלוח אכן הגיע – הכול עלינו ולצד גיבוי של ניסיון עשיר ורף גבוה של מקצועיות.
 6.  מציעים לוגיסטיקה ברמה מאוד גבוהה – מכירים את זה שבאיקאה שולפים מוצר ביעילות באמצעות קוד ייעודי? גם אנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע תרחיש שליפת ציוד באותה רמה גבוהה – באופן חלק ומסודר. גם אנחנו נעזרים בקודים של פריטים ובשיטת אחסון לפי פריט, כלומר יודעים בכל רגע נתון כמה ציוד יש מכל סוג והיכן בדיוק הוא יושב, כך שהשילוח עבור הלקוחות שלכם יתאפשר בזמן הקצר ביותר.*רלוונטי עבור לקוחות שמאחסנים אצלנו ציוד רב, ציוד שמיועד להישלח ללקוחות העסקיים.
 7. חבילות מחיר משתלמות – כיוון שאנחנו יודעים להציע שורה ארוכה של שירותים משלימים, אנחנו גם יודעים להציע מבחר חבילות, כך שגם נהנים משירות נרחב וגם ממחיר מתחשב.
 8.  חומריות מנצחת – אצלנו לא מאחסנים בעוד מכולה שמתחממת במהירות, אלא אצלנו אתם מוזמנים למצוא מבחר גדול של מחסנים איכותיים מבטון.
 9. משלמים רק עבור מה שצרכים – אצלנו ב"הובלות על שחר" אתם מוזמנים לשלם את המינימום הנחוץ. ראשית טוב לדעת שניתן לחלוק מחסן עם לקוחות נוספים, כך שמוזילים את העלויות. כמו כן, אנו נוקטים בשיטת תשלום פר מקום אחסון, כלומר לא רק מאחסנים בצורה חכמה וזוכים לחסוך מקום רב, אלא גם זוכים לחסוך מסך ההוצאה. מה עוד? בין היתר ניתן לשכור שטח במחסן, כך שאופציות השכירות נחשבות מגוונות – יודעות להציע לכל לקוח את תמהיל ההשכרה הנכון ביותר עבורו. עוד ראוי לציין שאנחנו מציעים מבחר נרחב של מחסנים, כך שכל עוד בוחרים באופן מושכל, משלמים את המינימום הנחוץ.
 10.  מחסנים מאובטחים – אנו ב"הובלות עם שחר" מציעים לכם נוהל אבטחה מקצועי ומקיף. משלבים בין מערך שמירה אנושי, לבין מערך שמירה מתועד – מצלמות אבטחה פועלות סביב השעון.
 11.  מקום אחד מגוון שירותים: מובילים ומאחסנים דרכנו – אין לכם זמן להתעסק עם האריזה של המטבח, עם ההובלה ועם הפריקה במחסן? כל זאת אתם מוזמנים לעשות דרכנו! איך זה עובד? אתם מציפים צורך, אנחנו אורזים, מובילי,ם פורקים, מאחסנים ובעת הצורך שולחים בחזרה אליכם (או לכל כתובת רצויה), כך שאפילו אין צורך להשקיע זמן כדי להגיע פיזית למתחם המחסנים.
 12.  מוניטין וניסיון עשיר – אנחנו ב"הובלות עם שחר" גאים להחזיק בניסיון רב ולהציג מוניטין מדהים. ידועים כחברה מוכרת ומוערכת – מוזמנים לנצל זאת!
 13. שעות הגעה נוחות – ניתן להגיע למחסנים בכול שעות העבודה שלנו. מיום א' ועד יום ו' – בין השעות 8:00 ל17:00.

מחסנים לאחסנה לכל צורך – אחסון פריטים גדולים, כבדים, קטנים, רבים ומועטים

לסיכום נציין שהרבה אנשים מכירים את האפשרות לאחסן ציוד רב במחסנים עבור תקופות ארוכות וקצרות, אך הרבה פעמים טועים לחשוב שאם מדובר בציוד מועט וקטן מידות, או לחלופין בציוד מאוד כבד, הרי שבמקרה זה אופציית האחסון יורדת מהפרק. פה נעצור להבהיר שאנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע שירותי אחסון משתלמים הן עבור ציוד מועט (זה יכול להית אך ורק ארגז) והן עבור ציוד מאסיבי למשל של אחסון לעסקים שהוא ציוד כבד ושתופס נפח רב. המחסנים שלנו עומדים לרשותכם עבור כל צורך!

אהבתם? שתפו עם חברים...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp