קרש הקפיצה של העסק שלכם – מחסן לוגיסטי להשכרה!

בין אם מדובר בעסקים שמתנהלים מהבית או ממפעלים גדולים, ובין אם מדובר בעסקים שעובדים כאן מהארץ או הרחק מחו"ל, מחסנים לוגיסטיים הרבה פעמים נחוצים. מכאן שאם גם אתם שמעתם רבות על המונח "מחסן לוגיסטי", אך לא בטוחים למה ניתן לצפות או אלו שירותים כלולים, מוזמנים להבין במה מדובר, ואף יותר מכך, מוזמנים לגלות כיצד גם אתם עתידיים להרוויח מקיומם של מחסנים לוגיסטיים שמעניקים מענה כולל, מדויק צורך וברמה מאוד גבוהה.

ניהול תיכונן ויישום של מגוון משימות מורכבות

כאשר אנשים מחפשים מחסן לוגיסטי להשכרה, הם לרוב מחפשים מחסן שיודע לנהל, לתכנן וליישם מגוון משימות מורכבות בו זמנית. אי לכך, מחסן לוגיסטי אמור לא רק לאפשר אחסון רגיל, אלא שורה של שירותים משלימים, כגון שירותי ספירת מלאי, שירותי איסוף מהנמל, שירותי קבלת הזמנות, שירותי אריזה ושליחה למגוון מוקדים וכדומה. כלומר מדובר בשירות משלים ומשמעותי עבור מגוון עסקים שאין להם מקום אחסון משלהם, ושאין להם צוות עובדים אישי. מכאן ממש כפי שמתחיל להתבהר, מחסן לוגיסטי להשכרה מעניק מענה מושלם עבור מגוון עסקים שמבקשים להתנהל בדיוק כמו עסק גדול, מורכב ומנוסה.

רשימת דרישות לצד מענה וחיוב נקודתי

אם מחפשים מחסן לוגיסטי להשכרה ונמצאים בשלבי ההשוואה, יש לשים לב האם מחפשים מחסן שמציע שירותי הובלה למחסן, שירותי פריקה במחסן ושירותי סידור במחסן, או האם מבקשים קשת שירותים הרבה יותר רחבה. בנקודה זו נבקש לחדד שכל עסק עשוי לבקש מענה מקיף מעט שונה, ועל כן החוכמה כפולה: גם להבין אלו שירותים רצויים, וגם למצוא מקום אחסון שיודע להעניק חבילת שירותים מקיפה ושבמקביל מוודא שהחיוב הכספי מיישר קו עם סך השירותים הרצויים, וזאת כי אין זה הגיוני לשלם על שירותים שאומנם מוצעים מטעם חברת המחסנים, אך שבפועל אינם נדרשים.

נעזרים בשירותי מחסן לוגיסטי וזוכים לחסוך בגדול

מדוע רבים בוחרים להיעזר בשירותים של מחסן לוגיסטי להשכרה? ובכן בין היתר מדובר בחיסכון גדול. באמצעות השכרה של מחסן לוגיסטי נמנעים מהצורך לשלם על בניית או רכישת מחסן, אין צורך לשלם לשורה של עובדי מחסן וכמובן שאין צורך לשלם על כל מה שנמצא מסביב, כולל ארוחות, דמי נסיעות, ארנונה, חשמל, אבטחה וכדומה. כמו כן, זוכים ליהנות מביטחון מקצועי – אין חשש שפתאום העובד לא יגיע לעבודה, אין חשש שהעובד יבקש העלאה וכדומה. הרעיון הוא שלפי סל השירותים הנחוצים סוגרים מחיר ידוע מראש, כך שבין היתר זוכים להתנהל כלכלית באופן חכם ורגוע – ניתן לתכנן כמה צעדים קדימה באופן וודאי.

מבקשים הצצה לשירותים העיקריים של מחסן לוגיסטי? בבקשה!

כאן בהובלות עם שחר אתם מוזמנים ליהנות משורה ארוכה של שירותים לוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים לעבור על הרשימה המלאה שמציגה את סך השירותים, וזאת כדי לקבל תמונת מצב כמה שיותר מקיפה.

  • הובלה מהנמל למחסן – הלקוחות שלנו מוזמנים לבקש מאיתנו לאסוף עבורם משלוח שמגיע לנמל. אנו מכירים את ההתנהלות ויודעים בדיוק מהי דורשת, כך שגם זוכים להישאר בבית העסק וגם להיות רגועים.
  • פריקה של מכולה במחסן – בין אם אנחנו נדרשים לאסוף תכולה מהנמל ובין אם אנחנו נדרשים לאסוף תכולה מכל כתובת אחרת, אנחנו תמיד ערוכים עם סך אנשי הצוות והאמצעים הנחוצים, וזאת על מנת לפרוק סחורה בצורה קפדנית ומקצועית בכל סוג של יעד. פה המקום לציין שאנחנו יודעים להציע מגוון נרחב של מחסנים עבור השכרה, כך שניתן לקבל מענה ממוקד וכמובן שאין צורך לשלם על מחסן גדול שלא לצורך.
  • מסייעים בבניית סדר פעולות – כיוון שכל לקוח צריך מענה שונה, ולא תמיד יודע כיצד "לתפור" את כל הצרכים ביחד, אנחנו מקפידים ללוות את הלקוח באופן אישי כבר משלב בניית השירות. מה זה אומר? שאם לצורך הדוגמה לקוח מסביר שהוא רכש תכולה רבה שאמורה להגיע מחו"ל רק בעוד חודש, ובמקביל ציוד אחר אמור להגיע כבר בעוד שבוע, ובין היתר רצוי לאחסן את שני הסוגים אחד לצד השני, ובו זמנית לקבל הזמנות מלקוחות ולהתחיל לשלוח חבילות, אנחנו כבר נסביר כיצד הכול מתנהל שלב אחר שלב – נציג את סך שירותים הלוגיסטיקה המשלימים. משלב קבלת התכולה בנמל ועד שלב קבלת ההודעה שאכן המשלוח הגיע במצב הרצוי ללקוח הקצה.
  • שירותי אחסנה – לא רק שאנחנו מציעים שירותי אחסון, אלא הרבה יותר. בין היתר אנחנו בהובלות עם שחר יודעים להמליץ כיצד לאחסן כל סוג של תכולה, איזה סוג של אחסון הכי נכון (הן מבחינת נפח והן מבחינת שמירה על איכות המוצר) ואף אנחנו יודעים להמליץ על שיטות אחסון משתלמות. הרעיון הוא שאין צורך שאתם תתעסקו עם לבטים שנוגעים לעלויות ואופציות. לשם כך קיים צוות מקצועי שיודע איזה סוג אחסון הכי נכון עבור כל סוג של פריט, וזאת מבלי להסב כל נזק.עוד ראוי לציין שאנחנו מציעים שירותי אחסנה לפי פריט – לפי איתור ברקוד. באופן שכזה סך ההתנהלות הרבה יותר מסודרת והרבה פחות משאירה מקום לטעויות. ברגע שמוסיפים ברקוד למשוואה, אין פריטים שהולכים לאיבוד, ספירת המלאי הרבה יותר קלה ובאופן כללי התקשרות בין כל הגורמים הרבה יותר חלקה.
  • ליקוט והכנת הזמנות ללקוח הסופי – לפי תעודות משלוח ודרישה. שירות מסודר ויעיל. מכאן שאם אתם מפרסמים את המוצרים שלכם, אנחנו משלימים את משימת המכירה. יודעים לקבל את סך ההזמנות, ללקט את המוצרים הרצויים מהמדפים, ולשלח אותם לכתובת הרצויה. פשוט וסופר יעיל!
  • משלוחים – ביצוע המשלוח עד לבית הלקוח, כולל אישור הגעה ליעד.
  • ספירת מלאי במחסנים – ספירת מלאי לפי דרישה מעניקה ללקוחות שלנו מעקב מקצועי שמסייע לנהל את העסק מרחוק ללא טעויות מיותרות.
  • אחריות על המלאי – אנחנו בהובלות עם שחר עובדים לצד אמצעי בטיחות מאוד מתקדמים. זה כולל מצלמות וצוות אבטחה. כמו כן, אנחנו מציעים לבצע ביטוח תכולה ייעודי, כך שמבוטחים מכל הצדדים.
  • השכרת מחסן פרטי ללקוח – הלקוחות זוכים לשכור בהתאם לשטח הרצוי ויכולים לשכור מחסן פרטי. בין היתר מחזיקים מחסנים בגודל של 2 וחצי על 2 וחצי מ', בגודל של 2 וחצי על 6 מטר וכן הלאה, כאשר בין היתר ניתן למצוא מחסנים בגודל של מאות מטרים.
  • שירותי מלגזה – מדובר באחסון של תכולה כבדה, של ארגזים וכדומה? ובכן באמצעות שירותי המלגזה שאנחנו מציעים, ניתן לאחסן את הכול בצורה הרבה יותר מסודרת, משתלמת וכמובן שגם זהירה.

התרומה של אמצעים טכנולוגים במתן שירותי מחסן לוגיסטי

כאשר מדובר בשירותי לוגיסטיקה שנוגעים למחסנים עבור השכרה, הטכנולוגיה מקבלת מקום של כבוד. באמצעות שילוב של טכנולוגיה מתקדמת ניתן להקל את תהליך ספירת המלאי, להיעזר באיתור תכולה לפי ברקוד, לקבל אישור כאשר ההזמנה מגיעה ליעד, לעדכן את לקוח הקצה בזמן אמת כאשר המשלוח יוצא, לייעל מגוון תהליכי אוטומציה וכדומה.

בדיוק מה שהעסק שלכם צריך – מחסן לוגיסטי!

לבסוף נציין שני דברים: ניתן לבחור נקודתית את סך השירותים הלוגיסטיים הרצויים, ואם מבקשים שירותי אחסנה במרכז ובדרום הארץ שיודעים להציע הרבה יותר, כולל שירותי אבטחה ברמה גבוהה ומחירים סופר נוחים, מוזמנים לגלות את סך שירותי הלוגיסטיקה שאנחנו בהובלות עם שחר מציעים. מוזמנים ליצור קשר, להבין אלו שירותים קיימים ולהתחיל להפנים כיצד גם העסק שלכם עומד לקבל סיוע משמעותי. סיוע ברמה מאוד גבוהה ושנחשב מאוד משתלם. אתם מעלים צורך ואנחנו מייצרים חבילת שירותים ייעודית עבורכם.