רבים מהאנשים מבקשים לאחסן את תכולת הדירה במחסן ייעודי, וזאת במקום לבקש טובות מקרובי משפחה, במקום לרכוש מחסן ייעודי, או במקום לזרז את תהליך בניית הבית על חשבון איכות התוצאה. עם זאת, לצד העובדה שמדובר בפתרון אידאלי, אין להתעלם מכך שבין היתר גם מדובר בפתרון שנדרשים לשלם עליו. כמה אם כן יחידת אחסון עולה? אספנו עבורכם מידע מפורט בנושא!

מבקשים הצעת מחיר עבור אחסון תכולת דירה? הכירו את המשתנים העיקריים

ראשית נציין שאין למהר לזרוק באוויר מחירים, וזאת כי המחיר שמאחורי אחסון תכולת דירה מושפע מלא מעט משתנים. כלומר גם אם מדובר בשתי משפחות של 5 נפשות באותם גילאים, וגם אם שתי המשפחות גרות בבית זהה מבחינת גודל וחלוקה, עדיין סביר להניח שמשפחה אחת תשלם מדי חודש כמה מאות שקלים נוספים. במה אם כן שירותי אחסון תכולת דירה תלויים? עברו על הפרמטרים הבאים:

  • בגודל של תא האחסון הרצוי
  • בשאלה האם מעדיפים לחלוק מחסן, או לשכור אחד.
  • בשאלה האם מבקשים להיעזר בשירותים משלימים, כגון שירותי אריזה, שירותי הובלה, שירותי מלגזה, שירותי פריקה, שירותי סידור התכולה במחסן ושירותי ליקוט ושינוע לעבר היעד החדש.
  • בהיתכנות להוסיף למשוואה ביטוח ייעודי.

משתנים נוספים שמשפיעים על עלות השכרת יחידת אחסון

מעבר לנאמר, גם אם לא מדובר בשתי משפחות שמציגות את אותה סיטואציה בדיוק, הרי שעדיין נכנסים מגוון משתנים רלוונטיים למשוואה. כך למשל משנה האם המחסן הרצוי קרוב ליעד (משפיע על המחיר של ההובלה), משנה אם יש פריטים שבירים או עדינים שמצריכים אחסון מיוחד, משנה אם מבקשים לאחסן לאורך תקופה ארוכה או קצרה (ככול שהתקופה יותר ארוכה, כך המחיר יותר מתחשב), משנה כמה יחידות אחסון נדרשות, משנה אם יש דרישות נוספות עבור יחידות אחסון תכולת דירה ו כדומה.

עומדים לשכור יחידת אחסון תכולה? כך תשפיעו על גובה ההוצאה!

חשוב להבין שכאשר עומדים לערוך השוואה בין כמה מוקדי אחסון (השוואה אכן חיונית), הכרחי לוודא שמקפידים להציג קשת אחידה של משתנים. עוד נציין, שחשוב שכל משפחה תעצור להבין אלו שירותים נחוצים מבחינתה. אנחנו בחברת "הובלות עם שחר" מקפידים לסייע לכל משפחה לתפור את קשת השירותים הרצויה ביותר, כך שגם נהנים משירותי אחסון מובילים וגם משלמים את המחיר הנוח ביותר.

עוד ראוי לציין שאנחנו בהובלות עם שחר מחזיקים מלאי אדיר של מחסני בטון איכותיים בשלל גדלים, כך שכל לקוח זוכה למצוא את האופציה המתאימה ביותר, כלומר אין צורך לשלם על אחסון תכולת דירה שלא לצורך, פשוט כי לא היה זמין מחסן יותר קטן.

אחסון תכולת דירה בדרך זולה ונוחה

אין ספק שאם מחפשים יחידת אחסון, נראה שגם זקוקים להיעזר בשירותי אריזה והובלה, ואולי ייתכן שבין היתר תשמחו להימנע משירותי פריקה עצמאיים. מכאן שאם זקוקים לקשת רחבה של שירותים, מוטב להיעזר בגוף אחד. חשוב להבין שככול שנותן השירות מעניק סל יותר רחב, כך הוא יותר יכול לבוא לקראת הלקוח מבחינת מחיר. מדוע? יש צורך בפחות תיאומים ופחות זמן הולך לאיבוד.

בואו נדבר במספרים! כמה שירותי אחסון תכולת דירה עולים?

הכול טוב ויפה אבל מבקשים לקבל כיוון כלכלי, ובכן באופן מאוד כללי ניתן לומר שאם מדובר בדירת 2 חדרים קטנה, סך התכולה עשויה להיכנס בתוך 13 קוב, כך שניתן לצפות לשלם בין 200-400 ש"ח בחודש. מכאן שאם הדירה שלכם כפולה בגודל, תצפו לשלם מחיר כפול. מסקנה? גם אם מדובר בדירה גדולה, עדיין ההוצאה כדאית.

עומדים לבחור חברה עבור אחסון תכולת דירה? כך תפעלו בחוכמה!

לאחר שהסברנו ממה מושפע המחיר, כיצד ניתן להוזיל את העלויות ומהו בערך הסדר גודל של המחיר, נעצור להסביר כיצד מוודאים שעומדים מול חברה שניתן לסמוך עליה עם הציוד הפרטי של הבית. ובכן ראשית עדיף לוודא שהמחסנים אינם מכולות מתכת, אחרת יש סיכוי טוב שעובש וטמפרטורות גבוהות יסבו נזק. עוד נציין שחשוב לוודא שהחברה יודעת להגיש קשת מקיפה של שירותים, כך שלא תאלצו להשקיע בשלבי התיאומים. כמו כן, חשוב לוודא שקיים מחסן פרטי בגודל הנחוץ, כך שלא תידרשו לשלם סכומים מיותרים. מה עוד? תמיד מומלץ לחפש המלצות של לקוחות, לבחון סטטוס וניסיון ובין היתר הכרחי לוודא שקיימת טבעת אבטחה ברמה גבוהה.

אנחנו בהובלות עם שחר מחזיקים מבחר גדול של מחסנים, ומעניקים קשת רחבה של שירותים למי שמעוניין בשירות של אחסון תכולת דירה מעבר לכך, יודעים להציע תוספת ביטוח וכמובן שמתחזקים מערכת אבטחה מקיפה ברמה מאוד גבוהה, כולל צוות אבטחה ומצלמות מתקדמות. מבררים לגבי יחידות אחסון להשכרה? מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה!