אנשים רבים סבורים שהובלת דירה ופינוי תכולתה של דירה הם דברים זהים. כמו כן, יש אנשים שמודעים לכך שמדובר על שתי פעולות שונות, אך הם מאמינים שחברת הובלה כוללת בחבילת ההובלה גם פינוי של התכולה. שתי סברות אלו שגויות. במאמר זה נסביר מה ההבדל ביניהם וכיצד ניתן לבחור באותו שירות לו אתם זקוקים. התחילו לקרוא.

מהם שירותי הובלה?

ברגע בו אתם מחליטים לעבור לדירה אחרת או למשרד במיקום חדש אתם זקוקים לעזרתם של אנשי מקצוע שונים המומחים בתחום אריזת דירה, פירוק והרכבת רהיטים והובלת כל התכולה מנקודת המוצא אל נקודת היעד החדשה. כאן הפנייה הטבעית היא אל חברת הובלה המציעה שינוע של התכולה למגזר הפרטי ואפשרויות נוספות של הובלת תכולת משרד או מפעל לסקטור הציבורי וכן הפצת חבילות ופריטים שונים לגופים עסקיים שונים. בשורה התחתונה שירות הובלה הינו שירות בו מובילים תכולה מנקודה אחת לנקודה אחרת

פינוי תכולת הדירה – על מה מדובר?

שירות פינוי תכולת דירה הוא שירות בו מגיעים אל הדירה ומפנים את תכולת הדירה בתמורה לחפצים או בתמורה לתשלום. כאן לא מדובר על הובלה ממקום למקום אלא על פינוי הדירה עצמה מריהוט ופריטים נוספים בהם אין שימוש ולכן בעלי הדירה מעוניינים לפנות אותם מהדירה. נכון להיום יש אפשרות לשכור את שירותיה של חברה מקצועית שמספקת שירות זה ללא עלות. כן בחינם. בנוסף, פעמים רבות יש אפשרות להרוויח מהחפצים אותם אתם מעוניינים לפנות מהדירה. כלומר, צוות הפינוי יגיע, יבחן את פריטי האמנות וחפצים נוספים בעלי ערך אותם אתם מעוניינים לפנות מהדירה ובהתאם יגיש לכם הצעת מחיר. חשוב לציין שיש לוודא עם החברה אשר מספקת שירות פינוי תכולת דירה שהיא מבצעת את פעולת הפינוי בהתאמה מלאה לחוקי העזר העירוניים וכמובן שאנשי הצוות שלה מוריקים את הפסולת לאתר פסולת מורשה בחוק.

בשנים האחרונות רבים משתמשים בשני השירותים יחדיו, ראשית כל הם מזמינים צוות שיבצע פינוי תכולת דירה מהיר מכל אותם הריהוט והפריטים השונים להם הם לא זקוקים ולא מעוניינים להעביר לדירה החדשה או למשרד החדש ורק לאחר מכן הם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות שתבצע העברת התכולה החיונית בלבד לכתובת החדשה.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט מה אתם רוצים לזרוק, לתרום או למכור ולאחר עבודת הפינוי לבחור בחברת הובלה ותיקה ובעלת מוניטין מוצלח בתחום ההובלות שתבצע עבורכם את הובלת תכולת הדירה לכתובת החדשה. בהצלחה!