הובלות לוגיסטיות ברחבי הארץ עבור עסקים, הן הובלות הכרוכות באחריות רבה. החברה הלוגיסטית מתחייבת למסור את החבילה תוך 24 שעות באחד מתוך שני סבבי החלוקה המתרחשים בכל יום בנקודות ישוב רבות בארץ.

הובלות לוגיסטיות עבור חברות עסקיות

פעולות הסחר שמתקיימות בין גורמים עסקיים שונים, יוצרת מצב תמידי בו נציגי השירות מגיעים למפעלים, למחסנים או למשרדים השונים כדי לאסוף חבילה המיועדת לנקודה אחרת בארץ. בחלק מהמקרים מדובר בארגז קטן המכיל פריט חשוב מאין כמותו עבור הלקוח ובמקרים אחרים מדובר במשטח הכולל כמה וכמה ארגזים לנקודת יעד בצפון, במרכז או בדרום.

אופרציה של הובלות לוגיסטיות

כדי לנהל מערך כה מורכב וסבוך של הובלות, כל ההתנהלות היא ממוחשבת תוך שימוש בתוכנה ייעודית, הקולטת את כל המידע על החבילות שהגיעו למרכז החלוקה והדרך הנכונה לנתב אותם באמצעות אחת המשאיות שנוסעת לכיוון הנסיעה הדרוש. בדרך זו כל הארגזים המיועדים לדוגמה לאזור הגליל מועמסים על משאית ספציפית של חברת הסעות בצפון אשר הנהג המיומן שלה מבצע דרך זו כמעט בכל יום ולכן הוא מכיר את הדרכים, מודע היכן ממוקמים המשרדים של הלקוחות הרלוונטיים, מהן שעות הפעילות במשרד זה ועוד.

הקפדה על מערך המשלוחים ושירות הלקוחות

החברה דוגלת ביישום של טכנולוגיות מתקדמות ואמצעים חדשניים, כדי לקדם את הליך השינוע המוקפד מול לקוחות החברה. זו הסיבה שהחברה מפעילה כמות גדולה מאד של נקודות חלוקה בכל יום, כדי שכל לקוח יקבל את החבילה שהוא כה מצפה לה, בלוח הזמנים שעליו סוכם.

בין המשלוחים שמעבירים נהגי החברה, אפשר למצוא חבילות לחברות העוסקות בענף הרכב, ליבואנים, בעלי מוסכים, ציוד מכני הנדסי, משטחי ארגזים המיועדים לחנויות קמעונאיות במרכזי הערים או בקניונים, אשר אותם מובילים במסירות חד פעמיות או לחלופין בסבבים קבועים של הפצת משטחים אשר מגיעים מהמחסנים או מהמרלו"גים לחנויות מסוימות.

השירות המהיר הפחית את הצורך של חלק מהלקוחות לתחזק ולתפעל מחסנים לוגיסטיים ולשלם על המלאים כיוון שהגעה של המוצר תוך 24 שעות זה זמן מהיר וסביר ביותר ובמועד זה יבוצע תיקון הרכב באמצעות החלפים שהגיעו.

החורף קרב בצעדי ענק

המשאיות הנוסעות בדרכים, חולפות על פני החצבים המבשרים את בוא הסתיו. קצין הבטיחות של הרכבים מטפל בכך מבעוד מועד ושולח את המשאיות ואת הרכבים הנוספים למוסך לבדיקה של הרכב והכנתו לחורף. תוך הקפדה על תקינותם של הצמיגים ושל הברקסים, כדי להיות מוכנים לכל תרחיש שעלול לקרות בדרך הרטובה והחלקלקה.

הנהלת החברה עושה כל שניתן שהגשמים, הרוחות והסערות לא יצרו עיכובים בהפצת הארגזים והחבילות ללקוחות החברה ברחבי הארץ ולכן דואגת לתקינותם של הרכבים והמשאיות כדי שלא יהיו תקלות שיקרקעו את אחד הרכבים בצדי הדרך ללא יכולת להמשיך לנסוע.