דגשים לשמירה על ציוד רגיש בהובלת מוצרי חשמל 

בין אם אתם עוברים דירה ובין אם הזמנתם טלוויזיה חדשה שצריכה לעשות את דרכה אליכם הביתה, ההובלה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך. ובניגוד למוצרים אחרים ופחות רגישים, בעת הובלה של מוצרי חשמל כמו טלוויזיות לדוגמה, חשוב לשים דגש על כללי אריזה ושמירה על הציוד, כדי למנוע מקרים מצערים ולא נעימים. כיצד עושים זאת? באמצעות הטיפים הבאים.  

הובלה מקצועית של מוצרי חשמל 

טלוויזיות סוני מתקדמות הן הדבר החם הבא, ולא בכדי  הקידמה והחדשנות לוקחות את חוויית הצפייה שהכרנו צעד אחד קדימה. לכן, תארו לעצמכם את התסכול אם חלילה הייתם מזמינים טלוויזיית סוני חדשה ומגלים שהיא לא שרדה את ההובלה. כדי להימנע מכאלו מצבים, יש לנקוט משנה זהירות ולוודא שהציוד הרגיש יגיע בשלום אל היעד.  

על מה חשוב לשים דגש? 

מכיוון שמוצרי חשמל יכולים ליפול, להישבר ולהישרט בקלות, לרבות כאשר מדובר בטלוויזיה, צריך לדעת כיצד להוביל אותם על הצד הטוב ביותר. לכן שימו לב שמתקיימים הדגשים הבאים: 

  • ניתוק כבלים ואביזרים  השלב הראשון בעת ההכנה להובלה הוא לנתק את כל הכבלים החיצוניים. מומלץ ללפף כל קבל סביב עצמו ולהדק באמצעות נייר דבק מיוחד. כמו כן כדאי לתייג באמצעות פתק קטן לאן אותו כבל שייך. את הכבלים הצמידו למכשיר החשמלי שאליו הם שייכים, או ארזו אותם בשקית. 
  • הגנו על המסך  במידה ואתם מעבירים טלוויזיה מתקדמת או כל מכשיר אחד בעל מסך, הקפידו להגן על המסך מפני שריטות שעלולות להיגרם בזמן ההובלה. יש כמה דרכים שונות לעשות זאת, כמו למשל קשירה שמיכה, או על ידי שרוול בועות ייעודי שמודבק על מסך הטלוויזיה עם נייר דבק.  
  • מצאו את האריזה המקורית  יש אנשים שנוטים לשמור את האריזות המקוריות של מכשירי החשמל שקונים. אם קניתם טלוויזיה חדשה לא מזמן ושמרתם את האריזה שלה, אז הרווחתם. זו ללא ספק דרך מעולה לשמור על הטלוויזיה במהלך הובלה, שכן האריזות מעוצבות במיוחד כדי לעמוד בהובלות ומשלוחים. 
  • אבטחו את המכשיר החשמלי בתוך המשאית  לאחר שריפדתם את המכשיר החשמלי, ובמקרה הזה את הטלוויזיה החדשה והמתקדמת שרכשתם, זה הזמן להכניס אותה למשאית. וודאו שהיא עומדת ישר ובחרו לשים אותה בין שני רהיטים גדולים ויציבים, כך שיקטן הסיכוי שהיא תנוע מצד לצד באופן חופשי. בכל מקרה מומלץ לאבטח אותה רק שימו לב שאינכם מעבירים חבלים על המסך אלא רק מסביב.  

ולסיכום, בחרו כמובן בחברת הובלה מקצועית שלה ניסיון וצוות מיומן שיוכלו לוודא שכל הציוד שלכם יגיע בשלום אל היעד החדש.  

 

נכתב בשיתוף סבוי