בין אם אתם צריכים הובלת פריטים בודדים, או שמא אתם מחפשים אחר הובלות של דירה שלמה, ישנן דרכים לחסוך עליות. אבל יותר חשוב מכך אולי, ישנן גם שיטות להימנע מכאבי ראש מיותרים ומנזקים פוטנציאליים. בואו נבין כיצד עוברים דירה, חוסכים בכסף ונמנעים מטעויות באופן כללי.  

רגע לפני שאתם בודקים מחירי הובלות דירה, האם ווידאתם כי אתם מכירים את כלל סוגי השירותים שחברות הובלה מציעות? בואו נתחיל מזה שבדרך כלל, חברות הובלות יציעו לכם גם את השירות של אריזת ציוד ורהיטים. מאידך, ישנו גם השירות של פריקת הציוד במען החדש שלכם. אבל רגע לפני שצוללים בסוגי השירותים שחברות הובלה מציעות ללקוחותיהן, בואו נבין כיצד ניתן להוזיל מחירי הובלת דירה ואת התהליכים של המעבר.  

הובלת דירה היא תהליך שניתן להוזיל אותו

לכולנו ידוע וברור כשמש, הובלת דירה היא תהליך מורכב. בעוד שבחלק מהמקרים ההובלה תצלח על צדה הטוב ביותר, בחלק אחר מהמקרים אנשים לפעמים נאלצים להתמודד עם נזקים הנגרמים לציוד שלהם ולרהיטיהם. אז, אם מדברים על דרכים לחסוך כסף על הובלת בית ודירות, מדברים על הסתייעות בשירות הובלות מקצועי.  

בואו נגיד ככה, אם תובילו את הדירה בעזרת חברת הובלות חובבנית שתגרום לכם לנזקים בציוד ובריהוט, אתם בטוח לא תחסכו כסף. לרוב, אתם תצטרכו להוציא כסף. על מה? על ציוד שניזוק ונשבר, על ציוד שלפצע נעלם במהלך ההובלה וכדומה.  

הוזלת מחיר על מעבר דירה – מה חשוב לדעת?

אם אתם מסתייעים בחברה מקצועית של מובילים מומלצים, אתם בדרך כלל גם מקבלים אחריות על ההובלה. מעבר לכך שאתם מקבלים אחריות על ההובלה, ככל שהמובילים יהיו מקצועיים יותר, ככה אתם תוכלו להימנע מנזקים מיותרים.  

כמובן, כשמדברים על מחירי הובלת דירה, מדברים גם על השוואת מחירים בין חברות הובלה. ברשימת הדרכים שלנו לחסוך כסף על מעבר דירה, אנחנו ממליצים לכם בחום לב לבצע השוואת מחירים. 

כיצד ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה?

בדרך כלל יהיה אפשרי לעשות זאת דרך פורטלים אינטרנטיים שנועדו בדיוק למטרה הזו. תוכלו לבצע השוואת מחירי הובלות בטופ הובלות. לצורך הובלת דירה וצאו לדרך. ככה בטוח תוכלו לחסוך כסף. אתם תקבלו הצעות מחירים ממספר מובילים מקצועיים, ותבחרו בהצעה הכי זולה אבל גם הכי משתלמת ומקצועית.  

ואם בחיסכון של כסף עסקינן, אנחנו רוצים לרגע לדבר על אתכם על הנושא של אריזה לפני מעבר דירה. אם אתם לקראת מעבר דירה, אנחנו ממש ממליצים לכם ל-א לאסוף קרטונים מהרחוב. שמעתם על פשפשי המיטה?  

הימנעו משימוש בקרטונים מהירקן – אחרת תוציאו כסף על מדביר בהמשך

שמעו לנו, לא יהיה כדאי לקחת קרטוני אריזה מהירקן ולא מאף אחד אחר שמניח את קרטוניו ברחוב. ממש בקלות, אתם תאספו מזיקים שונים שייכנסו אליכם לדירה החדשה. ממש מיותר, תימנעו מזה. אם אתם רוצים להוזיל עלויות על הובלת דירה, אנחנו ממליצים שלב הזה דווקא לא לנסות לחסוך כמה שקלים.  

תתקשרו לחברת ההובלה שלכם, תבקשו את השירות של אריזת דירה לפני מעבר, ותהיו בטוחים שהכול נעשה במקצועיות מוחלטת. בסופו של דבר, את הכסף שאתם תחסכו על הקרטונים, אתם תוציאו על מדביר בהמשך.  

לחסוך כסף על מעבר דירה – לא בחודשי יולי אוגוסט!

ועוד משהו, טיפ חשוב שאתם צריכים לקחת עמכם כדי להוזיל עלויות על מעבר דירה  נסו שלא להוביל את הדירה בשיא העונה. אם אפשרי, נסו שלא להוביל את הדירה במהלך חודשי יולי-אוגוסט. ודבר אחרון  זכרו כי היערכות בשלבים מוקדמים חוסכת כסף! אם תארזו את הציוד מראש ותכינו את הדירה להובלה, המובילים יצטרכו לעבוד פחות קשה והעלויות יהיו כנראה יהיו נמוכות יותר. 

בסופו של דבר, הכי חשוב שתצלחו את המעבר ללא נזקים ובמחיר אטרקטיבי. אם לסכם את הנושא, אזי אחד הדברים הראשונים שאנחנו ממליצים לכם לעשות, זה לבדוק באם חברת ההובלות מספקת לכם אחריות על ההובלה. לא? תמשיכו הלאה להצעת המחיר הבאה! בשורה התחתונה, נזקים ללא אחריות יעלו לכם כסף. אחרי המעבר, אתם כנראה תצטרכו לרכוש ציוד שניזוק, ככה שעדיף להימנע מזה. בהצלחה!