עם ביטול האירועים, סגירת מקומות עבודה והעובדה שאנשים רבים עובדים מהבית ולא מהמשרד, הדרך לחלק מתנות לעובדים מעט השתנתה. אך למרות כל השינויים שעוברים על המציאות המוכרת לנו בתקופה האחרונה, דבר אחד לא השתנה והוא החשיבות של חלוקת מתנות לעובדים כאות להערכה או הוקרת תודה. למרבה המזל אנו חיים בעולם ובו הקדמה מאפשרת שלא לוותר ולהימנע משליחת מתנות, כך שאם ברצונכם לחלק מתנות, תוכלו לעשות זאת, גם כשהזמן קצר ואתם רוצים שהמתנה תגיע מהיום למחר.  

שיתוף פעולה עם חברת הפצה 

באתר פפירוס תוכלו למצוא מגוון גדול של מתנות לעובדים, מוצרי קידום, מוצרי דפוס ומוצרים בהתאמה אישית. אם עד היום הייתם מזמינים מתנות ממותגות והחלוקה הייתה מתבצעת באופן אישי ופרונטלי, כיום עליכם לחשוב על פתרונות מעט יותר יצירתיים. אחד הפתרונות הקיימים הוא שיתוף פעולה עם חברת הפצה מקצועית. חברה שמפעילה מערך הפצה לוגיסטי ומתקדם יכולה לספק בדיוק את השירות לו אתם זקוקים, ולחלק את המתנות לעובדים שלכם באופן כמה שיותר מהיר ויעיל.  

כיצד בוחרים חברת הפצה מקצועית? 

לאחר שהבנתם ששירותי הפצה מקצועיים הם בדיוק הפתרון לו אתם זקוקים, עכשיו רק נשאר לכם למצוא את חברת ההפצה המתאימה ביותר שתוכל לבצע את המשימה אפילו כשהזמן קצר והמלאכה מרובה. לחברה שתבחרו צריכים להיות מאות עובדים, כדי שתוכל להגיע לעובדים שלכם המפוזרים בכל הארץ במהירות, כמו גם הרבה אמצעי שינוע מסוגים שונים, כי בלעדיהם לא תוכל להפיץ את המתנות באותה היעילות. בנוסף עליה להיעזר במערכות מידע מתקדמות שמאפשרות לעקוב אחר תהליך ההפצה ולדעת היכן הוא עומד ואיך מתקדם בכל רגע נתון.  

בדיוק התמריץ שהעובדים שלכם צריכים 

מתנות לעובדים הן תמריץ מעולה ודרך לגרום להם להרגיש שייכות לחברה או לעסק. במציאות הקורונה, זה ממש חשוב לתת חיזוק חיובי לעובדים ולגרום להם להבין עד כמה הם מוערכים. מתנות לא חייבים לחלק רק בחגים או אירועים מיוחדים. אפשר גם להפתיע ולחלק אותן ללא כל סיבה גלויה לעין, אלא רק כדי להגיד תודה על תרומת העובדים לעסק ולחברה בזמני שגרה וגם בתקופות יותר מאתגרות שהן חלק בלתי נפרד מהחיים. לכן אם תרצו להפתיע את העובדים שלכם במתנה, עם סיבה מוצהרת או בלי, שכרו את שירותיה של חברת הפצה מקצועית שתפיץ את כל המתנות עד לבתי העובדים, תעלה חיוך על פניהם ותגרום להם להעריך בחזרה אתכם, המעסיקים שלהם.