החלטתם לעבור עם בן/ת הזוג לדירה משלכם, כך שנתקעתם עם תכולת דירה כפולה? מבקשים לעשות רילוקיישן לחו"ל, כך שבינתיים מחליטים לצאת מחוזה השכירות? קיבלתם בירושה דירה מקרוב משפחה ולא רוצים להאיץ את הליך המיון? עוברים לשכירות בדירה מאובזרת, כך שצריך למצוא פתרון עבור הציוד הנוכחי? אל דאגה – היעזרו בשירותי אחסון תכולת דירה מבית "הובלות עם שחר"!

פתרון גמיש, לא יקר ואיכותי - השכרת מחסן לתכולת דירה

אחסון תכולה היא מעט כמו ה DNA הפרטי שלנו. אם נעבור על התכולה, נמצא שהיא מציפה זיכרונות וכוללת שלל אובייקטים אהובים שליקטנו לאורך השנים. יש פריטים יקרים, יש פריטים יקרי ערך ברמה הרגשית, יש פריטים שמעלים חיוך, ובאופן כללי יש לא מעט פריטים שלא כ"כ פשוט למכור, למסור, או להשאיר מאחור. מכאן שטוב לדעת שאם מחפשים פתרון גמיש, לא יקר ואיכותי, הוא ממש מעבר לפינה – שירותי אחסון תכולת דירה מבית חברת "הובלות עם שחר".

היתרונות שמציעים שירותי אחסון דירה

באמצעות שירותי אחסון תכולת דירה זוכים לשמור על ציוד רצוי לאורך כל התקופה הרצויה, ואף אין צורך לדעת מראש לכמה זמן שירותי האחסון נחוצים. באמצעות שירותי אחסון תכולת דירה זוכים לשמור בצורה מבוקרת ואיכותית על סך הציוד, ואף באמצעות שירותי אחסון תכולת דירה ניתן להחזיר את הציוד בכול נקודת זמן. כמו כן, אנחנו ב"הובלות עם שחר" מעמידים לרשותכם שורה של מחסני בטון איכותיים, עבור אחסון ארוך וקצר טווח, ולצד מגוון שירותים משלימים.

שירותי אחסון תכולת דירה - מגוון שירותים משלימים

אנו ב"הובלות עם שחר" מציעים שלל מחסנים ייעודיים עבור אחסון תכולה. או אפילו אחסנת דירה, לצד היכולת לבחור את שטח האחסון הרצוי, טוב לדעת שאנו גם יודעים להציע מגוון שירותים מקיפים – שירותים שעשויים לחסוך זמן רב ומאמץ מיותר.

הלקוחות שלנו זוכים להימנע מהובלת התכולה למחסן באופן עצמאי. זוכים להימנע מפריקה מאתגרת של הציוד. זוכים להימנע מאחסון עצמי במחסן, ואף נהנים משירותי מלגזה (בהתאם לצורך כמובן). באופן שכזה נמנע מהלקוחות להעמיס על הגב, לקחת יום חופש מהעבודה, לבקש טובות מחברים, להוציא סכומים לא הגיוניים עבור שירותי הובלה ואף נימנע חשש שמא חוסר מקצועיות יוביל להרס מוגבר של הציוד. מכאן שאם מחפשים שירותי אחסון תכולת בית באופן פשוט, מהיר, נוח ומשתלם, פשוט דברו אתנו – "הובלות עם שחר" מנוסים ובעלי שם בתחום!

מאחסנים את תכולת הבית - מה השלב הבא?

רבים מאחסנים תכולה שלמה של בית ואז יום אחד מחליטים למשוך אותה לטובת יעד מגורים חדש, למכור חלק מהציוד, לתרום וכדומה. פה אתם מוזמנים לדעת שאנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע מערך שירותי לוגיסטיקה מקיפים.

במקרה זה אומנם אין צורך לבצע ספירת מלאי, למשוך ציוד, ללקט הזמנה, או לאתר פרטים לפי ברקוד, אך בהחלט ייתכן שתבקשו שנארוז עבורכם את הציוד באופן מקצועי (כך ששום פינה של רהיט לא תישבר ושום תמונה לא תתקמט), שנשלח פריט מסוים ליעד חדש, שנעניק שירותי פריקה והרכבה וכדומה. מכאן שטוב לדעת שאנו מעניקים שירות מקיף, מרגע העמסת התכולה למחסן ועד שלב פריקה מסודרת ביעד החדש. אתם בוחרים כמה להיעזר בשירותים שלנו, וכמובן איזו אופציית אחסון מעדיפים.

מוזמנים להכיר את המחסנים שלנו מעט יותר מקרוב

  • חומריות – מחסני אחסון שאנו מציעים בהובלות עם שחר" נחשבים מאוד איכותיים. אין מדובר במכולה ממתכת שבה הציוד עשוי להינזק קשות בשל החום הכבד, או בשל מזיקים ומכרסמים, אלא מדובר במחסנים שעשויים מבטון ושמקורים בגג שעשוי מאיסכורית. באופן שכזה ניתן לדעת שטמפרטורות קיצוניות לא יזיקו לציוד, שמזיקים אינם חלק מהמשוואה, ושגשם אינו יכול לחדור ולהזיק.
  • הגנה מקיפה – מעבר לעובדה שהמחסנים עשויים מבטון, גם טוב לדעת שישנה חגורת הגנה נוספת. ראשית נציין שניתן לבחור לבטח את הציוד ושאנחנו כחברה מובילה בתחום ההובלה והאחסנה מחזיקים בסך האישורים הנחוצים. אישור עסק ואישור כבאות הם חלק משמעותי מהמשוואה, משמע אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר. מעבר לכך, אנו מעמידים לרשותכם שמירה אנושית ומצלמות אבטחה סביב השעון, כך שבהחלט ניתן להיות רגועים.
  • מבחר גדלים של מחסנים – אנו מציעים מלאי גדול ונרחב של מחסנים. יש מחסנים יחסית קטנים שהם 2 וחצי על 2 וחצי מטר, יש מחסנים גדולים שהם על 6 על 2 וחצי מטר ויש מחסנים ענקיים שמגיעים למאות מטרים.

 

החלופה הזולה - שירותי אחסנת דירות

הרבה פעמים הלקוחות שלנו מגלים עד כמה זה כלכלי לאחסן את סך התכולה של הדירה הפרטית במחסנים שלנו. מדוע? ראשית נציין שהמחירים שאנו גובים נחשבים זולים, שנית נציין שאנחנו מאפשרים לשלם בהתאם לנפח הנחוץ, ושלישית כיוון שבהרבה תרחישים מתגלה שהאופציה של אחסנה מאוד כלכלית. קבלו 3 דוגמאות נפוצות:

  1.  מנצלים סייל בתזמון בעיתי – כאשר מוצאים סייל מטורף עבור רכישת ריהוט לבית, אך הבית עדיין בשלבי בנייה. מכאן שבמקום להתבאס שלא ניתן לנצל את המחירים החד פעמיים ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים, טוב לדעת שאפשר לרכוש ופשוט לשמור בצד. היו בטוחים שגם לאחר ההוצאה עבור האחסון, עדיין מדובר בעסקה שווה.
  2. יורשים באופן חכם וכלכלי – כאשר יורשים תכולה של בן משפחה ולא רוצים לפעול בחופזה, אך בו זמנית כן מבקשים לא להתמהמה עם מכירת הדירה. היכולת לשמור את סך הציוד בצד מאפשרת לקדם את הליך המכירה, אך זאת מבלי לאבד זיכרונות חשובים, ולצד היכולת לעבור בנחת על הפריטים השונים. כמו כן, כך ניתן להרוויח – זוכים למצוא רוכשים שמוכנים לשלם את המחיר הרצוי עבור מגוון פריטים יקרי ערך (במיוחד רלוונטי כאשר מדובר בחפצי אמנות).
  3. נמנעים מהגדלת הבית שלא לצורך – רבים מהאנשים גרים בבית הרבה יותר גדול ממה שהם צרכים בפועל, פשוט כי יש להם ציוד רב. מכאן שאם מבקשים להימנע מתשלום ארנונה שלא לצורך, אך כן לשמור ציוד נחוץ (נחוץ אחת לכמה שנים), או אם מבקשים להמשיך לשמור ציוד מסוים מבלי שברור באמת מדוע, הרי שטוב לדעת שאין זה הכרחי לשמור בהכרח בבית, אלא ניתן לאחסן במקום ייעודי. באופן שכזה גם לא זורקים מבלי להיות מוכנים נפשית, גם לא משלמים סתם ארנונה, וגם לא נאלצים לרכוש מחסנים ביתיים.

כמה עולה לאחסן ציוד של דירה גדולה?

הרעיון של אחסון תכולת דירה במרכז קוסם לכם, אך תוהים אודות אחסון תכולת דירה מחיר? מבקשים להבין עוד עתה כמה עולה אחסון תכולת דירה? ובכן ראשית נציין שאתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר קונקרטית, אך טרם מרימים טלפון, תנסו להבין כמה דברים:

האם מבקשים מחסן פרטי, או שמוכנים לחלוק. האם מבקשים שירותי הובלה ופריקה. האם זקוקים למחסן גדול או קטן. האם מבקשים להיעזר בנו עבור סידור המחסן ופירוק והרכבה של רהיטים. האם מעדיפים להיעזר במחסן שלנו שממוקם בעכו (או לחלופין במחסן שלנו שממוקם ברמלה), וכמובן שגם יש להבין האם השכירות אמורה להיות קצרה או ארוכת טווח. לאחר שתחזיקו בסך התשובות, נוכל להעניק לכם הצעת מחיר מושכלת, ואף לתפור הצעת מחיר כדאית שמשלבת בין מגוון שירותים משלימים.

מה אנחנו יכולים לומר כבר עתה לגבי המחיר? שירותי הובלה ואחסון תכולת דירה דרכנו נחשבים זולים ובו זמנית מאוד מקצועיים, כי כך זה שעוסקים בתחום לאורך שנים ומקפידים לשמור על לקוחות מרוצים.

פוליסת ביטוח תכולה

אנחנו ב"הובלות עם שחר" חברת הובלה ואחסנה, מעמידים לרשותכם פוליסת ביטוח – בהתאם לדרישה. מדוע זה חשוב? ובכן אם עבור הבית הפרטי שלכם עשיתם ביטוח תכולת דירה, ואם התכולה שעומדים לאחסן בעלת ערך, הרי שבהחלט מוטב לשלב ביטוח במשוואה. אנו מציעים ביטוח תכולה שאינו מתייחס רק להובלה, אלא כמובן שגם לשירות האחסון. כמו כן, אנו ממליצים (ומסייעים) לוודא שגובה הכיסוי מציג נתונים שגבוהים משווי התכולה.

קבלו טיפים של מקצועיים

בין אם מבקשים להיעזר בנו עבור שירותי הובלה, או רק עבור אחסון ציוד, טוב להכיר כמה טיפים מקצועיים, כך שהתכולה תישמר על הצד הטוב ביותר. ובכן בכול הנוגע לאחסון של שטיחים ושמיכות, תוודאו שהם נארזים במצב נקי ובתוך אריזה אטומה (מונע הצטברות של חיידקים). בכול הנוגע לאריזה של פריטי חשמל שבאים במגע עם מים (למשל מקרר או מכונת כביסה), תוודאו שהם ריקים ויבשים לגמרי (מונע הצטברות של עובש). כמו כן, לפני אריזה של פריטי ריהוט גדולים, תשקלו לפרק אותם, כך שהם יתפסו פחות נפח בעת האחסון ואף יישמרו טוב יותר.

אתם שומרים על בית נקי ואנחנו על מחסנים נקיים

ממש כשם שיש טעם בשמירה על בית נקי ומסודר, כך אנחנו ב"הובלות עם שחר" מקפידים לשמור על מחסנים נקיים ומסודרים. באופן שכזה נמנעים משלל בעיות. בעיות כגון רטיבות, עובש, לכלוך, משיכה של מכרסמים וכדומה. חשוב לנו שתרגישו שהגעתם למקום מטופח, כי אולי הציוד שלכם כרגע אינו בבית, אך הוא בהחלט זכאי לתנאים הטובים ביותר – ממש כמו בבית!

אחסון תכולת דירה לצד דיסקרטיות מלאה

אחסנת תכולת דירה במחסנים היא משימה שעשויה להרתיע. לרבים קשה להוציא אל מחוץ לבית ציוד אישי ופשוט להניח אותו רחוק מהעין במחסן. אי לכך לפי תפיסתנו מחסן לאחסון תכולת דירה צריך להיות שמור ומטופח, ובו זמנית עליו לדעת להציע דיסקרטיות מלאה. מכאן שאם מחפשים שירותי "אחסנת דירות" דיסקרטיים, טוב לדעת שבין היתר אצלנו ניתן לשכור מחסן שלם בהתאם לגודל הרצוי (כפי שציינו ניתן למצוא מחסנים בשלל גדלים), כך שנהנים מתחושת פרטיות מכבדת.

אחסון תכולת דירה בתנאים שלכם!

מוזמנים להיעזר בשירותי האחסון המובילים שלנו, עבור אחסון דירה קטנה וגדולה, עבור טווח זמן קצר וארוך ועבור אחסון במחסנים שממוקמים בצפון ובמרכז הארץ. "הובלות עם שחר" כאן עבורכם, לצד התנאים הגבוהים ביותר.

אהבתם? שתפו עם חברים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp