כל מה שחשוב לדעת אודות אחסון רהיטים

רבים מבקשים לאחסן ריהוט, אך חוששים שהריהוט הייחודי שעובר במשפחה לאורך דורות יינזק במחסן. אנשים נרתעים מהמחשבה על עובש ואבק, נרתעים מהמחשבה על הלוגיסטיקה שכרוכה בהובלה דו כיוונית וכדומה. עם זאת, חשוב לדעת שגם רהיטים ניתן לשמור באופן קפדני, גם אם מדובר בריהוט עדין, יוקרתי וייחודי. אנחנו ב"הובלות עם שחר" מעמידים לרשותכם מערך אחסון ריהוט מתקדם, מקצועי ושמציע שקט נפשי יקר ערך, כך שזוכים להיות בטוחים שהריהוט יקר הערך יישמר היטב, לצד תנאים ראויים ומערך אבטחה מקצועי, כולל מצלמות אבטחה ונוהל שמירה קפדני.

מה מערך אחסנה ייעודי עבור רהיטים צריך לדעת להציע?

 • הגנה מפני רטיבות – כידוע עץ נוטה להתנפח ולהיסדק בעת מגע עם מים, ועל כן טוב לדעת שאצלנו ב"הובלות עם שחר" המחסנים מאוד איכותיים, עשויים מבטון ומציעים תקרת איסכורית עמידה.
 • הגנה מפני טמפרטורה גבוהה – טמפרטורה גבוהה עשויה להוביל נזק משמעותי, במיוחד כאשר הריהוט עשוי מעור ומכיל אלמנטים מפלסטיק ועץ. אי לכך אנחנו בהובלות עם שחר מקפידים שהמחסנים יהיו עשויים מבטון שאינם נוטים להתחמם באופן משמעותי, כך שהציוד נישאר מוגן לאור כל תקופת האחסנה.
 • הגנה מפני גניבות – לא מעט אנשים בוחרים לאחסן אצלנו רהיטי יוקרה, כולל תמונות, פסלים וגופי תאורה בעלי ערך רב, ועל כן טוב לדעת שמערך האבטחה שלנו בהובלות עם שחר נחשב מאוד מקצועי ומקיף. בין היתר אנחנו מפעילים מצלמות אבטחה שפועלת 24/7, לצד מערך אנשי אבטחה אמינים ושנבחרו בקפידה.
 • הגנה מפני נזקי טבע ושריפות – חשוב לדעת שהתשלום עבור אחסון רהיטים יכול לכלול ביטוח מקיף – אתם מחליטים! מכאן שגם אם רעידת אדמה תוביל לנזק, אתם תהיו מבוטחים.
 • הגנה מפני נזק בעת שינוע – רבים מוטרדים מהמחשבה שאת הריהוט יש לשנע באופן כפול. פעם אחת למקום האחסון ופעם שנייה בחזרה לסלון הרצוי (או כל יעד אחר). מדוע? כי ידוע שדי בפגיעה קטנה כדי להרוס ספה שלמה. פה אנחנו מבקשים להרגיע. "הובלות עם שחר" מציע מערך שירות כולל: לצד שירותי אחסון ברמה מאוד גבוהה, אנחנו גם יודעים להציע מערך הובלה מתקדם ומקצועי. אצלנו תמצאו אנשי הובלה מקצועיים, צי של משאיות במגוון גדלים, אמצעי אחסון מנוטרים ומאובטחים ואף דרכי גישה נוחים, כאשר מתחם האחסון מתוכנן בקפידה – באופן שמאפשר למשאיות להגיע באופן נוח וקרוב, ובכך לייעל את סך הפעולה – להגן כראוי על הריהוט שלכם.

מאחסנים ריהוט ונהנים מגישה נוחה זמינה ובטוחה

לא מעט אנשים מבקשים מדי פעם לבקר את הריהוט. אם כדי להבין באיזה גוון לצבוע את הסלון, אם כדי לצלם תמונה שאותה יפרסמו עבור מכירה וכדומה. מכאן שטוב לדעת שאנחנו ב"הובלות עם שחר" מאפשרים גישה נוחה, חופשית ומאובטחת, כאשר ניתן להגיע בכל שעות הפעילות: ימים א-ו 08:00-17:00.

מאחסנים ריהוט? משלמים בהתאם לנפח האחסון הרצוי!

לעומת אחסון של מסמכים, אחסנת ריהוט תופסת הרבה יותר מקום. מכאן שאנשים עשויים לחשוש שהם ייאלצו לשלם מחיר מאוד גבוה, ולא בהכרח משתלם. פה ראוי לדעת שאנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע מחירים מאוד נוחים, ואף מאפשרים לשלם באופן יחסי לשטח האחסון הרצוי.

כמו כן, יש גדלים שונים של מחסנים (החל מגודל 2 וחצי על 2 וחצי, דרך 2 וחצי על 6 מטר ועד גודל של מאות מטרים) ושלל אפשרויות עבור אחסנת רהיטים, כולל אחסון שמציע שירותי קיטלוג סחורה בהתאם לקוד של פריט מסוים (אידאלי עבור עסקים מתחום הריהוט).

באופן שכזה שכל לקוח זוכה למצוא את אופציית האחסון הכי נכונה פרטנית עבורו. כך למשל אם אפשר לערום את הריהוט ובכך לחסוך מקום, בהחלט מוזמנים להרוויח מכך, ואם הריהוט מצריך שטח אחסון פרטי, גם זה אפשרי. מוזמנים להתייעץ עמנו ולהבין אלו אופציות אחסון נכונות ומשתלמות מחכות לכם אצלנו. הניסיון שלנו – הרווח שלכם!

מאחסנים ריהוט בראש שקט - לצד אישור עסק וכבאות

כאשר מאחסנים ריהוט, חשוב ביותר לדעת ששמים אותו במקום בטוח ושאין צורך לטפל בו עד שיתאפשר להביאו ליעד החדש. מכאן שמרגיע לדעת שאנחנו בהובלות עם שחר מחזיקים ברישיון הפעלה ייעודי עבור שירותי אחסון. רישיון הפעלה כולל את סך ההיתרים הרלוונטיים, כלומר בין היתר קיימים אישורים מטעם מכבי האש, פרמטר שמעניק מעטפת נוספת של הגנה. באופן שכזה ניתן להיות בטוחים שלא תקבלו יום אחד שיחה שתודיע שיש לפנות במידי את הריהוט, רק כיוון שנמצא שבית העסק אינו פועל כחוק. מכאן שאם תוהים לגבי אחסון רהיטים מחיר, יש להבין שלא כל מחיר זול הוא מציאה, אך אצלנו גם נהנים ממחירים טובים וגם מתנאים מעולים, תנאים ששומרים על הערך של הריהוט שלכם.

באלו מקרים אנשים בוחרים בשירות אחסון ריהיטים?

 • כאשר יורשים ריהוט משמעותי שעדיין לא ניתן להכניס לבית, או כשמבקשים למכור את הריהוט במועד יותר מאוחר.
 • כאשר עוברים בית, אך הבית החדש טרם מוכן.
 • כאשר מבקשים לעבור לתקופה לחו"ל, כך שאת הדירה הנוכחית מוכרים, אך את התכולה מבקשים לשמור.
 • כאשר עוסקים במכירת ריהוט, אך אין מקום בחנות (חנות שמקבלת קהל) להחזיק את כל הציוד.
 • כאשר בני זוג בעלי שני בתים מבקשים לאחד בתים, הרבה פעמים סט אחד של ריהוט נשאר מיותר. אם לא רוצים למהר למכור או למסור, הפתרון הטוב ביותר הוא לשמור את אותו סט של ריהוט בצד.

כל היתרונות לאחסון ריהוט אצלנו בהובלות עם שחר

 • מחזיקים בסך האישורים
 • ניתן לרכוש ביטוח משלים
 • המחסנים עשויים מבטון (חומר שאינו אוגר חום)
 • זוכים לגישה אישית ומאובטחת בכל רגע רצוי
 • אנחנו בהובלות עם שחר מעניקים שירותי הובלה משלימים ברמה מאוד גבוהה, כך שניתן להיות בטוחים שהציוד יגיע אליכם במצב אידאלי, וללא שום פגיעה.
 • ניתן להיעזר בשירותים שלנו כדי לייעל את העסק שלכם שמגיע מתחום הריהוט, וזאת בזכות שירותי אחסנה לפי פריט וקוד. כמו כן, אנחנו מעניקים שירותי שינוע מקצועיים ישירות ללקוחות שלכם, כאשר אין זה משנה אם מדובר בשינוע של שטיח כניסה בודד , או בשינוע של ריהוט סלון מלא.

מאחסנים רהיטים ונהנים משירותים משלימים

בהנחה ומבקשים שירותי אחסון רהיטים במרכז, ולו כיוון שעוסקים בעסק מתחום הריהוט, טוב לדעת שקיימים שלל שירותים משלימים שמקלים את העבודה שלכם ושנעשים בצורה סופר מקצועית. לצורך הדוגמה אם ביצעתם הזמנה גדולה מסין ומחפשים מקום לאחסן בו את הסחורה עד שהחנות שלכם תיפתח, או אם פשוט מעדיפים למכור ישירות ללקוח ללא שום עיכוב או קושי, טוב להכיר את מבחר השירותים המשלימים שאנו יודעים להציע.

עברו על התרחיש הבא שאנו יודעים להציע על הצד הטוב ביותר:

 • הובלה מהנמל למחסן.
 • פריקה של מכולה במחסן.
 • סידור הריהוט בהתאם לדגשים אישיים (למשל בהתאם לקטגוריות זהות – אחסון לפי פריט).
 • ליקוט הזמנות לפי תעודות משלוח ולפי דרישה (כולל איתור סחורה לפי ברקוד).
 • הכנת הזמנות מרוכזות.
 • ספירות מלאי תקופתית.
 • מתן אחריות מלאה על המלאי שכולל ביטוח.
 • הכנת משלוח ללקוח הסופי.
 • ביצוע המשלוח עד לבית הלקוח – כולל אישור קבלת משלוח.

אחסון שמקפיד לשמור על הריהוט שלכם

אנחנו ב"הובלות עם שחר" מקפידים לשמור על הריהוט העדין ויקר הערך שלכם. מה זה אומר? שאנו משנעים את הרהיטים באמצעות צוות מקצועי שבקיא בתחום. שאנחנו מקפידים לארוז את הפינות העדינות באופן שאינו משאיר מקום לטעויות. שאנחנו לא עורמים את הציוד במחסן בצורה שעשויה להוביל לנזק. שאנחנו מקפידים שהספות יונחו על הרגליים, אך אם מדובר בשולחן בעל רגליים ארוכות ודקות אנחנו נעדיף להעמיד אותו על

המשטח הרחב (לאחר שהוא נעטף בחומר מבודד). שאנחנו לא מערימים ציוד כבד על פני ציוד שעשוי להיות רגיש (למשל לא נעמיס ארגז שמכיל פסלוני שיש על שולחן מזכוכית) וכדומה.

כמו כן, כאשר אנחנו מפרקים ריהוט מאסיבי (בהתאם לדרישת הלקוח כמובן), אנו דואגים לשמור את סך הברגים בצורה מסודרת ולחבר את מארז הברגים (וסך החלקים המשלימים) באופן שצמוד לאותו רהיט, כך שברגע שמבקשים לחבר את הכול ביחד מחדש, אין צורך לחפש – הכול שמור בצורה אידאלית. באופן שכזה כל פריט נארז ומאוחסן באופן קפדני ולצד מחשבה מעמיקה, כך שניתן להיות בטוחים שסך הריהוט יחזור אליכם בדיוק באותו המצב שבו הוא נשלח.

אתם מחליטים אנחנו ב"הובלות עם שחר" מבצעים!

מבקשים שנאסוף את הריהוט שהזמנתם מהנמל ונמצא לו את המקום המתאים ביותר לצד המחיר הנוח ביותר? מסרו פרטים ואנחנו כבר נבצע זאת עבורכם – מבלי שכלל תידרשו לצאת מהמשרד. מבקשים שנעמיס את הריהוט שלם, נפרק אותו במחסן (כדי שיישמר יותר טוב לאורך זמן וכדי שיתפוס פחות מקום) ונחזיר אותו אליכם בתום שירות האחסון כשהוא מורכב? אין בעיה! מבקשים לאחסן חלק מהריהוט עבור תקופה של כמה שבועות וחלק עבור תקופה של כמה חודשים? תשאירו את זה לנו! מבקשים לשנע ללקוח את הריהוט שהוא הזמין מכם, אך מבלי להתעסק עם ליקוט ההזמנה ומבלי להתעסק עם הרכבה, שינוע, הכנת הזמנות, ספירת מלאי ומעקב אחר אישור לקוח? מערך השינוע וההפצה המתקדם שלנו עומדים לשירותכם!

שירות מעולה לצד מחיר מעולה

אנחנו ב"הובלות עם שחר" יושבים ברמלה ובעכו (גם במרכז וגם בצפון), מזמינים אותכם ליהנות משלל שירותי אחסנה השונים כגון אחסון תכולת דירה, אחסון משרד, אחסון לעסקים ועוד…

אנו עושים את המירב על מנת לספק מחירים נוחים ולמתן שירותים משלימים ברמה ובסטנדרט מאוד גבוהה. אנו מציעים לכם שפע של אפשרויות. הגיעו, ביחנו ותבחרו – שביעות רצון מלאה מובטחת!

אהבתם? שתפו עם חברים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp