עסקים רבים מבקשים לאחסן את הציוד המשרדי. מדובר בציוד יקר ערך ורב חשיבות. אלו יכולים להיות רהיטים, אמצעי מיחשוב, מסמכים רגישים, חומרים מחקריים, פיתוח של מוצרים, פריטי אומנות וכדומה. כלומר אחסון של ציוד משרדי צריך לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. עליו להציע אמצעי מיגון מתקדמים לצד תנאים נוחים – הן מבחינת גישה והן מבחינת שמירה על סדר. מכאן שבין אם מבקשים לעבור למשרד חדש ובינתיים נדרשים למצוא פתרון לאחסון התכולה, ובין אם מבקשים לשמור במשרד שמקבל קהל רק את הציוד ההכרחי ביותר (ובמקביל לשמור במקום מבטחים ציוד רגיש), טוב לדעת שקיים שירות ייעודי עבור אחסון משרדים.

מחזיקים בסך האישורים הנדרשים

אולי זה לא יהיה אסון גדול אם השטיח המשרדי ייהרס, אך כאשר מדובר בציוד משרדי שנוגע למחשוב יקר ערך ומסמכים רבי חשיבות, אין מקום לקחת סיכונים מיותרים. אי לכך טוב לדעת שכאן במחסנים מבית "הובלות עם שחר" מקבלים שירותי אחסון ברמה הגבוהה ביותר. שירות שכולל מחסנים שמראש בנויים באופן שמגן מפני מפגעי מזג האוויר, ושבמקביל מעניקים ממד נוסף של הגנה – כוללים אמצעי אבטחה מתקדמים. באופן שכזה ניתן להיות רגועים שבין אם בחוץ חמסין, גשם שוטף, או מסתובב נוכל בעל כוונות זדון, הציוד שלכם שמור מכל משמר.

מחיר שכולל ביטוח תכולה ועסק שמחזיק בסך האישורים הנחוצים

חשוב לדעת שציוד משרדי לא ניתן לאחסן בכל מקום. אם זה היה כה פשוט, רבים כבר היו מנצלים את החדר הפנוי בבית, או שוכרים את המחסן של הבניין. לעומת כל חדר פנוי רגיל, מחסן ייעודי עבור ציוד משרדי כולל ביטוח תכולה. מכאן שטוב לדעת שבמעמד סגירת הפרטים ניתן להוסיף למשוואה ביטוח תכולה. כמו כן, ניתן להיות רגועים שאנחנו ב"הובלות עם שחר" מחזיקים בסך האישורים הנדרשים עבור הפעלת עסק. באופן שכזה ניתן להיות בטוחים שהציוד מוגן מכל הבחינות. הן בממד הפיזי והן בממד הביטוחי.

אמצעי מיגון ואבטחה

בין אם מדובר באחסון ציוד טכנולוגי ובין אם מדובר באחסון מסמכים, אבטחה סביב השעון מאוד חשובה, וכזו בדיוק אנחנו מציעים. כאן בחברת "הובלות עם שחר" תמצאו מגוון אמצעי בטיחות יעילים. בין היתר זה כולל מערכת מצלמות אבטחה, מערך שמירה אנושי ותרחיש נגישות מסודר, כזה שמבטיח גישה אחראית, מונע אי נעימויות ומגן מפני הרס ישיר/משני.

שימוש בשירותי אחסון משרדי - אפשרות מדהימה לחסוך בהוצאות

כל עסק יודע שהמטרה היא להוציא כמה שפחות ובמקביל להרוויח כמה שיותר. מכאן שטוב לדעת שגם באמצעות שירותי אחסון משרד ניתן לתרום למאזן החיובי של העסק, ופה ניגש להסביר כיצד. מוזמנים לעבור על 2 הסיבות העיקריות:

 •  שימוש בשירותי אחסון משרדיים נחשב כהוצאה מוכרת – ראשית חשוב לדעת שאנחנו פועלים כחוק, כלומר מנפיקים חשבוניות מס. מדוע פרמטר זה כה קריטי עבור העסקים השונים? כיוון ששימוש במחסן עבור צרכים משרדיים נחשב בעיני רשויות המס כהוצאה מוכרת. כלומר מקבלים שירות חשוב לצד תשלום מינימלי.
 • באמצעות אחסון משרדי חוסכים בהוצאות השכירות – הרבה פעמים שימוש בשירותי אחסנת תכולת משרד מאפשרים לחסוך בעלויות, ופה אנו מבקשים להסביר. כידוע לכל השכרה של משרד במרכז הארץ כרוכה בהוצאה גדולה. מכאן שאם שוכרים משרד שאינו נחשב גדול, ואת הפער הנותר מבחינת הגודל הרצוי מחפים באמצעות שירותי מחסן, הרי שזוכים לחסוך לא מעט. הרעיון הוא שחלק מהציוד אינו נחוץ בשוטף במשרד, ואף ציוד מסוים עשוי להפריע מבחינה עיצובית. מכאן שאם מאחסנים את הציוד שאינו צריך להיות זמין בכל רגע נתון במשרד במקום ייעודי, זוכים לשכור משרד יוקרתי במיקום מרכזי לצד מחיר יחסית נוח (מדובר במשרד יחסית קטן), ובמקביל זוכים לשמור על הציוד הנחוץ במקום מוגן, זמין ושמאפשר גישה נוחה ומהירה.

שירותי אחסון עבור טווח ארוך וקצר

יש בעלי עסקים שמבקשים לקחת שנת חופש. זו יכולה להיות סיבה אישית וזו יכולה להיות סיבה עסקית. בכול אופן אין סיבה להמשיך לשכור את המשרד היוקרתי ללא סיבה, ועל כן הכי נכון לאחסן בצד את הציוד עבור אותה תקופה רצויה. כמו כן, כמובן שאותה "שנה" גם יכולה להיות שנתיים שלוש. כלומר הרבה פעמים אנשים מבקשים פתרון מידי עבור אחסון ארוך טווח, ופה שירותי אחסנת משרד במחסן ממש כפי שאנחנו מציעים מהווים פתרון

אידאלי. מכאן שאתם בוחרים לכמה זמן מבקשים לאחסן ציוד והאם מחפשים מחסן קטן או גדול – אתם מחליטים ואנחנו מעניקים מענה מלא!

הציוד לא במשרד ועדיין נהנים משליטה מלאה

כל בעל עסק יודע שמעורבות מלאה היא שם המשחק. לא ניתן לצפות שהעסק יצמח וישגשג מבלי להיות מעורבים, כך שבין היתר חשוב לדעת בדיוק היכן כל פריט נמצא ומה מצבו בכל נקודת זמן. בנקודה זו שירותי אחסנה עבור ציוד משרדי משחקים תפקיד חשוב. הם מאפשרים לשמור על ציוד ומסמכים באופן מסודר ומקצועי. הם מאפשרים לדעת בכול נקודת זמן מה המצב של הציוד (שירותי האחסון שלנו כוללים אמצעי אבטחה ברמה מאוד גבוהה) ואף הם מאפשרים להעניק לציוד מסוים תנאים אידאליים שבמשרד אינם מתקיימים, ולו כי במשרד עוברים הרבה יותר אנשים, יש פחות מקום בארונות, הטמפרטורה לא תמיד אידאלית וכדומה.

סיטואציות שבהן שירותי מחסן להשכרה במרכז מעניקים פתרון אידאלי עבור משרדים

מקבלים סחורה חדשה, כך שאת הסחורה הקודמת צרכים לפנות (ובו זמנית לשמור).

 • מבקשים לשפץ את המשרד הקיים, כך שהציוד צריך מקום זמני, נגיש ובטוח לשבת בו.
 • המשרד נראה רע בשל עומס של קלסרים ותיקיות שהצטברו לאורך השנים. מדובר במסמכים שנחוצים מדי פעם, אך לא באופן שוטף.
 • מבקשים לבחון את הכדאיות של העסק, כלומר מבקשים לקחת הפוגה ארוכה / קצרה, ובו זמנית לשמור על הציוד, עד שתתקבל החלטה עסקית.
 • בתום יום העבודה כשהולכים הביתה לא רגועים שציוד יקר ערך שנמצא במשרד אכן נישמר כראוי.
 • לא רוצים שחלק מהציוד יהיה נגיש לעובדים (או ללקוחות).
 • לא רוצים להחזיק במשרד/בחנות כמות גדולה של סחורה, אם מטעמי שיקולי נראות, אם מטעמי שיקולי בטיחות (גניבה, הרס) ואם משיקולי תדמית (מבקשים לשדר ללקוח שהוא רוכש מוצר ייחודי שאין ממנו הרבה עותקים).

עוברים לעבוד מרחוק ומחפשים פתרון עבור הציוד? שירותי אחסון משרדיים!

בעקבות עידן הקורונה, רבים מהעסקים עברו לעבוד מהבית/לעבוד מרחוק, עובדה שגורמת לעסקים רבים להבין שגם מהבית ניתן לעבוד באופן פורה ויעיל. עם זאת, בעוד שבבית יש מקום עבור שולחן משרדי, בבית אין בהכרח מקום עבור אחסון של ציוד רב או רגיש, כך ששימוש בשירותי אחסון מייצרים מענה מושלם.

כמו כן, הקורונה לימד אותנו כיצד השוק הגלובלי מהווה קלף מנצח, כך שרבים החלו לרכוש מוצרים ולשווק אותם. עם זאת, בעוד שאת עבודת השיווק וניהול המלאי ניתן לבצע מהבית, עדיין צריך מקום מתאים עבור אחסון התכולה. פה המקום להסביר שמעבר לשירותי אחסנה, אנחנו גם מעניקים שירותים לוגיסטיים משלימים – יודעים לקבל הזמנות, ללקט הזמנות לקראת שילוח, לשלח ללקוחות את הפריטים הרצויים, לארגן ספירת מלאי, לארוז משלוחים ואף לעקוב באמצעות אישור קבלת משלוח. מכאן שבין אם צרכים מקום אחסון עבור ציוד משרדי ובין אם מבקשים שירותי אחסון עבור תכולה רבה, אנחנו ב"הובלות עם שחר" מהווים כתובת מבטיחה – יודעים להציע מענה מקיף, שקוף ומקצועי.

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר מחפשים שירותי אחסון עבור ציוד משרדי?

כאשר עומדים לחפש שירותי אחסון עבור צרכי משרד, חשוב לעבר על 4 השיקולים הבאים:

אם כן טוב לדעת שהמחסנים שלנו מציעים תנאים ברמה מאוד גבוהה. עשויים מבטון

אצלנו ניתן לאחסן גם עבור תקופת קצרות וגם עבור תקופת ארוכות.

אנו מציעים מעברים רחבים וייעודים עבור משאיות הובלה.

מוזמנים ליהנות ממבחר מחסני אחסון בשלל גדלים. מכאן שמשלמים בהתאם לצורך ונהנים מגמישות מלאה בתנאי השכירות והאחסון, כך שבכל פעם מחדש משיגים מענה אידאלי בהתאם לצורך הנוכחי.

למה לאחסן ציוד משרדי דווקא אצלנו?

 • מציעים שירותי אחסון ברמה מאוד גבוהה ולצד מחירים אטרקטיביים במיוחד.
 • מפעילים אמצעי אבטחה משוכללים ומרובים.
 • השכירות אינה כרוכה בהתחייבות ארוכת טווח.
 • מאפשרים שירותי השכרה ארוכים וקצרי טווח.
 • מאפשרים גישה דינאמית למחסן (שעות הפעילות מפרגנות).
 • מציעים מגוון אפשרויות אחסון – קיימים שלל גדלים של מחסנים, כאשר אם רוצים, ניתן לחלוק שטח אחסון ולא לשכור מחסן פרטי.
 • מחזיקים בסך הרישיונות הנחוצים מטעם הרשות המקומית ומכבי האש.
 • מציעים שירותים משלימים, כולל אפשרויות הזמנה ושינוע מהמחסן ללקוח.
 • במעמד החתימה ניתן לעשות ביטוח, כך שניתן להיות רגועים.

בוחנים חלופות - נעזרים בשירותי אחסון וחושבים על טובת העסק

לסיכום נציין שבין אם מחפשים פתרון זמני או ארוך טווח עבור אחסון ציוד משרדי, בין אם מבקשים לעבור משרד, בין אם מבקשים פתרון קבוע עבור ציוד שאין בו צורך באופן תדיר, בין אם מבקשים להוציא ציוד שתופס מקום חשוב (אך שכן חשוב להישאר קרובים אליו), ובין אם מבקשים להקטין את המשרד מבלי לוותר על ציוד משמעותי, טוב לדעת שניתן להיעזר בשירותי אחסון ייעודיים ומובילים עבור משרדים שממוקמים במרכז ובצפון הארץ (המחסנים שלנו יושבים ברמלה ובעכו).

אנחנו ב"הובלות עם שחר" מעמידים לרשותכם שירותי אחסון גמישים, מקצועיים ונוחים, וזאת לצד שירותים משלימים ומיקום נגיש אצלנו תוכלו לאחסן לא רק משרדים אלה גם אחסון דירות, אחסון לעסקים ועוד…אתם מוזמנים לקבל החלטות עסקיות נבונות עבור העסק שלכם – מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים!

אהבתם? שתפו עם חברים...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp