כבר שנים שיש תחום חדש בתחום העסקים. עסקים רבים בוחרים לנהל עסק שלם מהבית. מבלי לשכור משרד, מבלי לשכור שורה של עובדים שכירים ומבלי לשכור מחסן פרטי. כל זאת מתאפשר באמצעות שורה של שירותי מיקור חוץ ולצד שימוש יעיל באמצעים דיגיטליים, כך שזוכים לסכן סכום השקעה יותר קטן ובו זמנית ליהנות מנתח רווחים יותר גדול, ופה ראוי להבין כיצד אחסון ייעודי לעסקים נהפך לחלק אינטגרלי מהמשוואה.

עבור יצואנים ויבואנים - שירותי אחסון גמישים

בין אם מדובר ביצואנים ובין אם מדובר ביבואנים, שירותי מחסנים להשכרה בהחלט מבוקשים. מדובר בפתרון זמין, נוח, מאובטח, חסכוני וגמיש למימוש. שירותי אחסון תכולת בתי עסק מאפשרים לשכור שטח אחסון לתקופה קצרה או ארוכה, כאשר במקביל נמנע הצורך לשלם מחיר גבוה עבור סך שירותי האחסון. אנחנו ב"הובלות עם שחר" עובדים עם שלל עסקים, ואף יודעים להציע מגוון שירותים משלימים.

מבחר מחסני בטון במחירים נוחים לעסקים

לא רק שאנחנו מעמידים לרשות העסקים הרבים שעובדים עמנו שורה ארוכה של מחסני בטון איכותיים, שמורים, מאובטחים ונקיים בשלל גדלים (ניתן למצוא מחסן של 2 וחצי על 2 וחצי מטר ובמקביל ניתן למצוא מחסן שמציע מאות מטרים), אלא גם תנאי השכירות שאנחנו מציעים נחשבים מאוד נוחים, כאשר ניתן לשכור שטח במחסן, ניתן לשכור את כל המחסן ואף ניתן לשלם פר מקום אחסון רצוי.

מבחר שירותים לוגיסטיים עבור עסקים שנעזרים בשירותי אחסנה

מעבר לכך, כיוון שאנחנו עובדים עם שלל עסקים ומתמחים בתחום ההובלות, כאן ב"הובלות עם שחר" תמצאו הרבה ומעבר לשירות סטנדרטי. אנחנו יודעים להציע שירותי הובלה מהנמל למחסן, שירותי פריקה של מכולה, ואף מגוון נרחב של שירותים לוגיסטיים נוספים. בין היתר שירותי ליקוט והכנת הזמנות עבור הלקוחות שלכם, שירותי מלגזה, שירותי סידור פריטים לפי איתור ברקוד במחסן, ספירת מלאי, הענקת אחריות וביטוח על המלאי, שירותי אריזה והכנת משלוחים לטובת מעבר התכולה ללקוח הסופי, ביצוע משלוחים עד לבית הלקוח (כולל הקפדה על אישור קבלת משלוח) וכדומה, כאשר בין היתר אפשרי לקבל שורה של שירותים לוגיסטיים נוספים – לפי דרישה וצורך.

אחסון ייעודי לחברות קייטרינג

כפי שציינו, אחסון תכולת בתי עסק הפכה עם השנים לשירות מאוד מבוקש. כך למשל שירותי אחסון לחברת קייטרינג מעניקים פתרון ראוי, פשוט כי באופן שכזה ניתן להתאים את ההתנהלות העסקית לאופי הביקוש, וזאת מבלי התחייב לטווח הארוך ומבלי להיכנס להוצאות שאינן הכרחיות.

שנסביר? חברות קייטרינג יודעות שיש תקופות יותר עמוסות מבחינת עבודה ויש תקופות יותר חלשות. מכאן שבמקום לשכור שטח גדול עבור בישול ואחסון סך הסחורה הנחוצה בחודשים החזקים, ניתן לשכור רק את המ"ר ההכרחי באותו יעד מבוקש, כך שאת הציוד שאינו תמיד נחוץ, זוכים לאחסן בתנאים הרבה יותר זולים.

הגדולה של שירותי אחסון לעסקים - קונים יותר מרוויחים יותר משלמים פחות

מלבד חברות קייטרינג, יש לא מעט עסקים נוספים שבוחרים להיעזר בשירותי אחסון מלאי. מדובר בעסקים שיודעים לאתר מוצרים שניתן להרוויח עליהם הרבה, כך שהם קונים כמות גדולה (בתמורה להנחה משמעותית), מפרסמים ומוכרים לצד רווח נאה. עם זאת, כיוון שבוחרים לרכוש כמות גדולה, נדרשים למצוא פתרון יעיל ורווחי עבור אחסון זמני, עד שיתאפשר למכור את הכול.

כאן שירותי האחסון, ההובלה והלוגיסטיקה שלנו נכנסים לתמונה. לא רק שאנחנו מאפשרים לאחסן תכולה מגוונת לצד מחיר טוב ותנאי אבטחה מרשימים (ישנו צוות אבטחה ומצלמות אבטחה שעובדות סביב השעון), אלא שאנחנו גם מונעים את הצורך להגיע לנמל כדי לאסוף את התכולה, מונעים את הצורך למצוא חברת הובלה ואף מונעים את הצורך לאחסן לבד את הציוד הרב באופן מקוטלג. באופן שכזה ברגע שנכנסת הזמנה, העובדים שלנו שולפים את הפריט הרצוי ביעילות, מכינים אותו עבור משלוח, ומוודאים שהוא הגיע ליעד הרצוי על הצד הטוב ביותר.

שירותי אחסנה למסעדות ועוד

ניתן למצוא מגוון עסקים שנעזרים בשירותים שלנו. אלו יכולים להיות עסקים שרוכשים ומוכרים בכמויות צעצועים, בגדים, רהיטים, נעליים, מוצרי נייר, טקסטיל, פריטי אופנה, ספרים, רכיבי אלקטרוניקה וכדומה, כאשר בין היתר אנחנו גם מתמחים במתן שירותי אחסנה למסעדות. מגוון מסעדות בוחרות לאחסן אצלנו ריהוט, אמצעי תאורה,

ביגוד של מלצרים, כלי הגשה שנרכשו בכמות כפולה (תמיד יש כלים שנשברים וזקוקים להחלפה), מקררים שיצאו משימוש, כיסאות שמחכים לתיקון, תמונות שמחכות להיתלות על הקירות וכדומה.

מבקשים לפנות בחנות מקום לסחורה החדשה? היעזרו בשירותי אחסון לעסקים!

בין אם מדובר בעסק שנסגר אך שעדיין מחזיק בתכולה שלא נמכרה, ובין אם הגיעה קולקציה חדשה כך שאין מספיק מקום בחנות עבור הקולקציה הישנה, טוב לדעת שאנחנו ב"הובלות עם שחר" מציעים שני מוקדי אחסון מתקדמים לצד מחירים נוחים. אחד ממוקם בצפון (בעכו) והשני במרכז (ברמלה). באופן שכזה אין צורך למכור במחיר אפסי את התכולה הנותרת רק כי אין היכן לאחסן, אלא זוכים להרוויח בתנאים שלכם.

חוסכים בשכירות - שוכרים שטח אחסון לעסקים!

באמצעות שימוש בשירותי מחסן צדדי (ממש כפי שאנחנו מציעים), זוכים לשכור חנות בעלת שטח מינימלי (חוסכים בשכירות), ואת השטח הנוסף שוכרים במקום אחר – במקום הרבה יותר זול. מה עושים אם באמצע יום עבודה מבקשים להוביל בחזרה לחנות חלק מהציוד שיושב במחסן? יוצרים עמנו קשר! מוסרים קוד פריט ונהנים משירותי הלוגיסטיקה ומשירותי ההובלה המשלימים שאנחנו יודעים להציע. נוח, יעיל ומשתלם!

מבקשים להרוויח באופן כפול? הכירו את המחסנים שלנו!

אז אם גם אתם עסק שמבקש להתנהל באופן חכם – לחסוך בהוצאות ולהרוויח ממגוון נרחב של שירותים לוגיסטיים משלימים, מוזמנים לקבל פרטים נוספים אודות השירותים שלנו. מחסן לאחסנת ציוד עסקים זה אנחנו! אינספור גדלים של מחסנים מחכים לכם אצלנו, אינספור שירותים משלימים, ואינספור אופציות שמסייעות לחסוך בהוצאות. כל זאת לצד מעטפת אבטחה חכמה, ניקיון וסדר, ותנאי אחסון מתקדמים.

מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים!

אהבתם? שתפו עם חברים...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp