שירותי אחסון לטווח ארוך- זה אפשרי

שמעתם על האפשרות לאחסן את התכולה הרצויה לתקופה ממושכת ויש לכם מספר שאלות? מוזמנים לקבל מספר תשובות שיעשו לכם סדר. מוזמנים להבין מהי התקופה האפשרית שעומדת על הפרק, מה ניתן לאחסן, באלו מצבים נדרש לאחסן לאורך זמן, מה יקרה לתכולה אם בעוד כשנה בית העסק יחליט להיסגר, מהי המשמעות של השכרה ארוכת טווח מבחינת עלות, ואף מדוע אחסון לטווח ארוך מבית "הובלות עם שחר" מעניק מענה מקיף וכה כדאי. כל התשובות כאן בפנים!

עד כמה אחסון לטווח ארוך יכול להיות ממושך?

לצורך הדוגמה, נניח שסוגרים חנות ומבקשים לאחסן את סך התכולה לטובת פתיחה מחודשת בעוד כ- 4 שנים. האם במקרה שכזה עדיין ניתן להיעזר באופציה של אחסון לטווח ארוך? ובכן כאן המקום להסביר שאחסנה לטווח ארוך יכולה להתייחס ל – 3 חודשים ובמקביל ל- 5 שנים. כל עוד אנחנו חותמים מולכם על חוזה שכירות, אתם יכולים להיות רגועים. מה באשר לחשש שיום אחד העסק ייסגר? כחברה שפועלת מאז שנת 1991 ביעילות ובמסירות, אנחנו מתכננים להמשיך לפעול לאורך שנים רבות. מעבר לכך, מתחם האחסון נבחר בקפידה, כך שגם נוח להגיע אליו וגם אין חשש שהוא ייסגר.

באלו מקרים שווה לשקול אחסון ארוך טווח?

מדהים לגלות עד כמה מבוקש אחסון לטווח הארוך. יש אנשים שנעזרים בכך לטובת אחסון תכולת דירה, אחסון ירושה, אחסון מסחרי, אחסון של ציוד אישי שבשוטף אינו בשימוש וכדומה. להלן מספר דוגמאות: אנשים ששוכרים דירה יימצאו לנכון להיעזר בשירותי אחסון חפצים לטווח ארוך עבור סך התכולה שמחכה להיכנס לבית החדש. אנשים שעושים רילוקיישן ומשכירים את הבית הפרטי עשויים להיעזר בכך עבור הגנה על ציוד פרטי (ולו כיוון שלא רוצים שהשוכרים יבואו עמו במגע).

אנשים שגרים בדירה קטנה עשויים להיעזר בכך עבור אחסון של ציוד מאסיבי שנדרש רק לעיתים רחוקות. בעלי עסקים עשויים להיעזר בשירות על מנת לאחסן באופן זול ציוד שטרם נמכר. אנשים שמבקשים לשמור בתנאים גבוהים ציוד רגיש (למשל מסמכים וספרים) עשויים להיעזר בשירות, וזאת כיוון שידוע שאנחנו מציעים תנאי אחסון ברמה מאוד גבוהה. אנשים שרוכשים מתנה (מתנה שתופסת הרבה מקום) ומחכים לרגע הנכון להעניק אותה נעזרים לא פעם בשירותי האחסון הממושכים שלנו וכדומה.

מאחסנים לאורך זמן - כיצד ניתן לוודא שהציוד שמור?

קשה לחשוב שציוד שחשוב לכם (ברמה הרגשית או הערכית), שמור רחוק מכם לאורך זמן. במקרים שכאלו עשויות להתעורר מגוון חששות. רבים עשויים לחשוש שהציוד ייפגע בשל רטיבות, ייפול ויישבר, יידבוק בו ריח רע וכדומה. ובכן כל עוד מאחסנים לתקופה ממושכת דרכנו, ניתן להיות רגועים, וזאת בשל 5 הסיבות הבאות:

  1.  חומריות – המחסנים שלנו עשויים מבטון, כך שהציוד אינו סובל מחום גבוה, מרטיבות, או ממזיקים.
  2.  מערך אבטחה מקיף – בשוטף, מקפידים על מערך אבטחה ברמה מאוד גבוהה. משלבים בין כוח אבטחה שפועל במתחם סביב השעון לבין טכנולוגיה מתקדמת (כגון מצלמות אבטחה) שתומכת במשימה.
  3.  בעלי רישיון עסק – נתון זה בין היתר מצביע על כך שהמחסנים שלנו עומדים בתקנים המחמירים של הרשות הארצית לכבאות והצלה.
  4.  שירות אדיב – כחברת אחסון והובלה שמעניקה מענה מקיף לצרכי הלקוחות, נענים למגוון דרישות אישיות, כולל בדיקה חודשית של הציוד.
  5.  אחסנה מקצועית – כבעלי ניסיון עשיר בתחום, יודעים כיצד לאחסן על הצד הטוב ביותר כל סוג של פריט. מוזמנים להיעזר בידע המקיף שלנו בתחום.

כמה עולה אחסון ארוך טווח?

אחסון ציוד לטווח ארוך עשוי להתגלות כצעד יעיל ביותר בשלל מצבים, אך לפני שנעזרים בכך חשוב להבין מהן העלויות. כאן נחדד שמעבר לעובדה שאנחנו מספקים שירותי אחסנה ברמה גבוהה לצד מחירים מתחשבים, יש כמה דרכים לחתוך בהוצאה.

כך למשל ראוי לציין שגם עבור אחסנה לטווח ארוך ניתן לחלוק מחסן ולא לשכור מחסן שלם, וגם אם בוחרים במחסן פרטי, ניתן לבחור בגודל המתאים, כך שלא משלמים על נפח מיותר. לא יודעים איזה גודל של מחסן נדרש מבחינתכם? מוזמנים להיעזר בנו.

שירותים משלימים שמוטב להכיר

לסיכום נציין שלצד שירותי אחסנה לטווח ארוך, אנחנו גם יודעים להעניק שירותים משלימים. כך למשל נציין שאם התכולה שמתכוונים לאחסן מגיעה במשלוח לנמל, ניתן להיעזר בשירותי ההובלה המצוינים שלנו. שירותי ההובלה שלנו נעזרים בצי מגוון של משאיות ואף במערכות ממוחשבות שמאפשרות לבצע מעקב נוח אחר הסטטוס. מה מעבר? מסייעים לא רק לשנע את התכולה, אלא גם לארוז ולפרוק בצורה מקצועית במחסנים, ואף בעת הצורך מניידים את התכולה לנקודה הרצויה.

אהבתם? שתפו עם חברים...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp