הדרך הטובה ביותר לאחסן בגדים

בגדים כיף לבחור ולקנות, אך כאשר מבקשים לאחסן, פתאום עומדים מול בעיה, ובטח כאשר האחסון נעשה מחוץ לבית. מכאן שאין זה משנה אם מבקשים לאחסן את הבגדים רק עד שיגיעו הארונות של הדירה החדשה בעוד כמה שבועות, או לחלופין אם מבקשים לאחסן את הבגדים לאורך תקופה ארוכה. תמיד טוב לדעת שקיים פתרון ייעודי עבור אחסון בגדים. מה זה אומר, מה זה כולל ולמה חשוב לשים לב כאשר עומדים לאחסן בגדים מחוץ לבית/מחוץ לבית העסק? לרשותכם מידע חשוב בנושא!

אחסון בגדים בתנאים אידאליים

בגד אינו רק צריך לשבת טוב על הגוף, אלא גם עליו להיות נעים למגע, שמור ומריח טוב. מכאן שאם תאחסנו את הבגדים במקום עם לחות, או במקום עם מזיקים, היו בטוחים שלא תתלהבו להחזיר את ארגזי הבגדים הביתה. מכאן שאם רוצים להבטיח שאיכות הבגדים תישמר, יש לברר לגבי אחסון בגדים, ופה חשוב לחדד שמחסני בטון (ממש כפי שאנחנו מחזיקים) מציעים ערך מוסף. מדוע? ובכן אחסון בגדים במחסני בטון מונע מהתכולה להתבלות עקב טמפרטורת גבוהות (כך שלחות והרס משני אינם חלק מהמשוואה), ובין היתר מדובר בתנאי אחסון שמגנים מעולה מפני מכרסמים.

עומדים לאחסן בגדים למשך תקופה ארוכה? כך עושים זאת נכון!

  1. מיון פשוט וחכם – בעת אחסון בגדים מוטב לחשוב על היום שאחרי. שנסביר? ובכן אם כעת בשלב האריזה אין כוח למיין ולקפל, היו בטוחים שגם לאחר מכן בשל הפריקה לא יהיו לכם הרבה יותר אנרגיות. מה אם כן עושים? משקיעים בסידור חכם! הרעיון הוא לארוז לפי עונות ולפי האדם שהלבוש שייך לו. כך למשל יש לארוז את בגדי החורף של הבן הבכור בנפרד, יש לארוז את בגדי הקיץ של הבן הבכור בנפרד, יש לארוז את בגדי החורף של הבת הקטנה בנפרד וכן הלאה, כאשר חשוב ביותר שכל אריזה תציג פתק שמעיד על אופי התכולה.
  2. מארז ייעודי לכל המשפחה – תנסו לחשוב קדימה, תנסו להבין מה תהיה העונה שבה תאספו את ארגזי הבגדים, ובהתאם תכינו מארז אחד, בו נמצאים כמה סטים מותאמי עונה עבור כל אחד מבני המשפחה. מכאן שגם אם ייקח זמן לפרק את כל הארגזים, עדיין תיהנו מלבוש מותאם.
  3. הקלו על עבודת החנות – אם מדובר בביגוד שמיועד לבית עסק, הקפידו לארוז לפי מידות ועונות, כך שהעבודה של המוכרות תהיה הרבה יותר קצרה, אפקטיבית ומושכלת.
  4. אחסנת בגדים לפי פריט – אם כבר ציינו אחסון בגדים עבור ניהול בית עסק, נוסיף ונציין שאם מבקשים לאחסן פרטי ביגוד שאמורים להישלח הלאה ללקוחות הקצה, טוב לדעת שאנחנו ב"הובלות עם שחר" בין היתר מעניקים שירותי לוגיסטיקה מתקדמים. מה זה אומר? יודעים לאחסן לצד תוספת של ברקודים, כך שאם תבקשו שניקח הזמנות, נלקט אותן ונשלח הלאה, טוב לדעת שצורת אחסון חכמה שכוללת ברקודים מאפשרת כל זאת בצורה הטובה ביותר.
  5. תשקלו אחסון בגדים בתלייה – תלייה או יש בגדים שניתן בקלות לדחוס, אך במקביל יש פריטים שפשוט ייהרסו, כך שגם אם אחסון שמושתת על תלייה תופס יותר מקום, זו עדיין תהיה האופציה היותר כלכלית, פשוט כי אם לא תפעלו כך תצרכו להשקיע מאמצים רבים בהחלקת הקמטים. מכאן שכל פריט יש לשקול בקפידה באיזה אופן אידאלי לאחסן. האם באופן מקופל, האם באופן מגולגל, או האם באופן תלוי. אנחנו ב"הובלות עם שחר" יודעים להציע קשת שלמה של פתרונות אחסון, כך שכל שעליכם לעשות זה להיות מודעים לצרכים ולהיעזר בניסיון הרב שלנו.
  6. לגלגל ולא לקפל – לרוב עדיף לגלגל ולא לקפל. כך גם תופסים פחות נפח, וגם הבגדים פחות מתקמטים – שווה לנסות!
  7. שומרים על הנעליים – כדי שהנעליים לא יימחצו, שווה להכניס בהן סמרטוטים, עיתונים, או גרביים מקופלות.

עומדים לאחסן בגדים לאורך זמן? אלו האמצעים הדרושים!

באופן כללי אחסון בגדים אינו מצריך ציוד מיוחד. כל עוד נעזרים בשקיות פח אשפה גדולות וחזקות, אתם מסודרים. הרעיון הוא להכניס את הבגדים מקופלים לתוך שקית ניילון ואת השקית לאחסן בתוך קופסת קרטון, ולו כדי לוודא שהשקית לא תישרט או תיקרע. על הקרטון רושמים את אופי התכולה וסוגרים את הפינה.

עם זאת, אם עומדים לארוז בגדים לתקופה ממושכת ולא מתכוונים לכבס מחדש, או אם מאחסנים בגדים שלא נוח לכבס, ולו כי מדובר במעילי פוך, יש טריק נחמד שגם מסייע למזער נפח וגם מסייע לוודא שהתכולה תישמר כראוי. מה אם כן צריך? שקיות אריזה שמותאמות לשימוש בוואקום.

מה עם הריח? לבסוף נציין שאם מבקשים לפתוח בעוד תקופה את שקיות הבגדים וליהנות מריח נעים, שווה להכניס בתוך המארז טבליה ייעודית עבור אחסון בגדים. כזו שגם מפיצה ריח טוב ושגם מעניקה הגנה נוספת מפני מזיקים.

זקוקים לשירותי אחסנה איכותיים בכדי לאחסן את הבגדים שלכם? צרו איתנו קשר חברת הובלות עם שחר החברה המובילה בתחום אחסנה למגוון רחב של ייעודים, אחסון רהיטים, אחסון בגדים, אחסון תכולת דירה, אחסון עסק, אחסון משרד ועוד…
החברה מחזיקה שלל מחסנים בשלל גדלים בסטנדרטים הגבוהים בארץ.